2020 KPSS lise sınav giriş belgeleri erişime açıldı!

2020 KPSS lise sınav giriş belgeleri erişime açıldı!

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından bir duyuru yayımlandı ve KPSS lise sınav giriş belgelerinin erişime açıldığı belirtildi. Adaylar aşağıdaki link üzerinden sınav giriş belgelerine erişebileceklerdir.

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezinin resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı ve 22 Kasım'da uygulanacak olan KPSS lise sınav giriş belgelerinin adayların erişimine açıldığı belirtildi.

Yayımlanan duyuruda sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesi ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden ulaşılabileceği belirtildi.

Söz konusu duyuruda 22 Kasım 2020 tarihinde uygulanacak olan 2020-KPSS Ortaöğretim Sınavı için adayların saat 10.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacağı hatırlatıldı.

SINAV GİRİŞ BELGELERİ YAYIMLANDI

İşte yayımlanan duyuru:

22 Kasım 2020 tarihinde uygulanacak olan 2020-KPSS Ortaöğretim Sınavına katılacak adayların, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır.

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden 12 Kasım 2020 tarihinde saat 14.20'den itibaren T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebileceklerdir.

DİKKAT!

22 Kasım 2020 tarihinde uygulanacak olan 2020-KPSS Ortaöğretim Sınavı için adaylar, saat 10.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacaklardır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler