Kamupersoneli.net Olarak KPSS'ye Katılacak Adaylara Başarılar Dileriz!

Kamupersoneli.net olarak 22 Temmuz 2018 tarihinde ÖSYM tarafından düzenlenecek KPSS Genel Kültür, Genel Yetenek ve Eğitim Bilimleri oturumlarına katılım sağlayacak bütün adaylara başarılar diliyoruz.

Kamupersoneli.net Olarak KPSS'ye Katılacak Adaylara Başarılar Dileriz!

Kamupersoneli.net ailesi olarak,

22 Temmuz 2018 tarihinde Pazar günü Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından düzenlenecek olan Kamu Personeli Seçme Sınavı Genel Kültür, Genel Yetenek ve Eğitim Bilimleri oturumlarına katılım sağlayacak bütün adaylara başarılar diliyoruz.

2018 yılında katılım sağlanacak bu sınavın sonuçları 2020 yılında düzenlenecek olan KPSS'ye kadar geçerli olacaktır.

Siz değerli ziyaretçilerimize sınavdan alacağınız puanlarla beraber gelecek hayatlarında kariyer sahipleri olmalarınızı, istediğiniz meslek ve görev gruplarında yer almanızı, atamayı beklediğiniz süreçte en kısa zamanda atanmalarınızı temenni ediyoruz.

Sürekli olarak dile getirdiğimiz mağduriyetlerinizden dolayı sizlere teşekkür ederiz.

Sizlerin sayesinde bize gönderdiğiniz sorunlarınızı kamu, kurum ve kuruluşlarına ileterek sorunlarınızı giderdik ve gidermeye devam ettiğimiz süreç içerisinde kamupersoneli.net ailesi olmayı başardık.

Bu sınavda alacağınız notun hayatınızın dönüm noktası olmasını ümit ediyoruz.

Ayrıca sınavdan sonra soruları, cevapları ve yorumları (kolay mıydı, zor muydu? başlıkları altında sizlerle yorumlayacağız.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2019, 22:33
YORUM EKLE