KPSS 2016/2 Tercihlerinde Başvuru Bilgileri Getirilemedi Hatası Nasıl Çözülür?

Memur adayları KPSS tercihlerini yaparken "Başvuru bilgileri getirilemedi" hatası ile karşılaşıyor. Peki, Başvuru bilgileri getirilemedi hatası nasıl çözülür?

KPSS 25.12.2016, 00:40 25.12.2016, 00:48
KPSS 2016/2 Tercihlerinde Başvuru Bilgileri Getirilemedi Hatası Nasıl Çözülür?
 Memur adayları KPSS tercihlerini yaparken "Başvuru bilgileri getirilemedi" hatası ile karşılaşıyor. Peki, Başvuru bilgileri getirilemedi hatası nasıl çözülür? Tüm detayları kamupersoneli.net olarak sizlere aktaracağız.

Kamu Personeli Seçme Sınavı 2016/2 tercihleri ÖSYM'nin resmi internet sitesinden alınmaya devam ediyor. Yaklaşık 6 milyon memur adayı Devlet Personel Başkanlığı tarafından belirlenen 2051 kadro için tercih yapıyor. KPSS 2016/2 tercihleri 21 Aralık 2016 tarihinde başladı ve 30 Aralık 2016 tarihinde sona erecek. Yüzlerce aday Kamupersoneli.net sayfamıza ve sosyal medya hesaplarımıza KPSS tercihlerini yaparken hata mesajı aldıklarını iletti. Adaylar KPSS tercihlerini yaparken "Başvuru bilgileri getirilemedi, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz" hatasıyla karşılaştıklarını belirttiler. Bizde kamupersoneli.net olarak hatanın çözümü için siz değerli okurlarımızı bilgilendiriyor.BAŞVURU BİLGİLERİ GETİRİLEMEDİ HATASININ ÇÖZÜMÜ


ÖSYM aday işlemleri sistemine giriş yaparak tercihinizi kaydete bastıktan sonra çıkan "Başvuru bilgileri getirilemedi" hatasının çözümü için sağ üst köşeden çıkış yaparak tekrar TC kimlik numaranızı ve şifrenizi girerek hatayı aşmış olacaksınız. KPSS tercihi yaparken karşılaştığınız diğer tüm hataları yorum olarak yazabilirsiniz. Hataların çözümü için araştırmalarımıza devam ediyoruz.

Kamupersoneli.net | ANKARA
Yorumlar (5)
Mert 3 yıl önce
Kpss tercih için para yatırcakmıyiz
Adsiz 3 yıl önce
Memurluğa atandıktan sonra mazeretsiz
Ne kadar süre sonra başka yere tayin isteme hakkına sahip Oluyoruz acaba??
Mehmet 3 yıl önce
3 yıl süre var artık
ali 3 yıl önce
HTTP Error 503. The service is unavailable tercih yapamıyorum bu hatayı veriyor lütfen yardımcı olun
Rahmi 1 yıl önce
Çıkış yapıp tekrar denememe rağmen yine başvuru bilgileri getirilemedi hatasıyla karşılaşıyorum.