KPSS 2016/7 Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Sağlık Bakanlığı 'nın KPSS 2016/7 yapsamındaki yerleştirme işlemleri için tercihler 28 Ekim 3 Kasım 2016 tarihleri arasında alınmıştı.

KPSS 06.11.2016, 09:08 01.02.2019, 15:39
KPSS 2016/7 Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

KPSS 2016/7 TERCİH SONUÇLARI AÇIKLANDI. ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlara sözleşmeli personel alımı için tercih işlemleri ÖSYM'nin resmi internet sayfası üzerinden 3 Kasım 2016 saat 23:59'a kadar sürmüştü , Tercih işlemlerinin sona ermesi ile birlikte kamuda sözleşmeli personel olmak için şansını deneyen adayların heyecanlı bekleyişi başladı.

ÖSYM resmi internet sayfasından sonuçların ne zaman açıklanacağına dair herhangi bir bilgilendirme yapılmadı . ÖSYM'nin sonuç açıklama alışkanlıkları göz önüne alınacak olursa tercih sonuçlarının hafta içi açıklanması oldukça muhtemel , herhangi bir süpriz olması durumunda siz değerli ziyaretçilerimizi cep telefonlarınızdan bilgilendireceğiz. Bunun için tek yapmanız gereken kamu personeli'nin android ve ios işletim sistemini kullanan mobil cihazlar için geliştirdiği ücretsiz mobil uygulamayı indirmeniz yeterli.

Tercih süreci ile ilgili tüm duygu ve düşüncelerinizi sayfanın alında bulunan yorum kısmı vasıtasıyla bizlerle ve diğer adaylarla paylaşabilirsiniz. Merkezi yerleştirme ve merkezi sınavlar ile ilgili tartışmalara katılmak ve yeni tartışma başlatmak için kamupersoneli.net forumlarına "forum.kamupersoneli.net" adresinden erişim sağlayabilirsiniz.
 

Yorumlar (8)
Berkay 3 yıl önce
76 puanla hemşirelik ortaöğretim tercihi yaptım. Doğu batı farketmeyecek sekilde ilk 10 sıraya doğu sonrakilere ıstanbul yazdım. Atanma ihtimalim var mıdır?
frksyn 3 yıl önce
69.97 puanla tercih yaptım . ''hiçbir kadroya yerleşemediniz'' yazısını göreceğimi bile bile 15TL mi resmen çöpe attım. niye verdim bende bilmiyorum pişmanım... :(
Ela 3 yıl önce
Simdi bu sozlesmeli alimlar tahminen kac puanla olur bi bilgisi olan varmi
papillon 3 yıl önce
Pardon bu sozlesmeli derken sozlesmeli sosyal calismaci mi aliniyor yok artikk. Kadrulu neden degil..?
sena 3 yıl önce
ortaöretim hemşirelik 78.7 puanım var tercih yaptim ama gelme ihtimali sanırım yok her tercihte 79.9 79.8 puan ile kapatmışlar.çıkarmadığım istatistik kalmadı. okula girerken bana 65 puanla ataniyorlar dediler güvendik girdik liseye cok drğil bi srne gecmeden matematik dersini kaldırdılar lisans hemşirelerin puaninı düsürüp ortaöğretimi yukarı cektiniz. hepsine pismanım bu kadar engel olacağını bilseydim bu lisenin adını anmazdım. anadolu lisesine gidip 8 saat derste geyik yapıp son sene dersaneye gider ordan hemsirelik yazardım. 15 yaşimın güzrlliklerini yasardım. aksam karanligina eve korkarak giderdik.değdi mi ? hayır. yazik ya.
olsun artık 3 yıl önce
anestezi teknikerliği 80,14 puan ım var sizce bu sefer olur mu?
Gulbahar 3 yıl önce
Ben hemsireyim lise düzeyin de girdim .puanın 81.6 sizce ben 2 sene içerisinde atanirmiyim.:(
Gulbahar 3 yıl önce
Ben hemsireyim lise düzeyin de girdim .puanın 81.6 sizce ben 2 sene içerisinde atanirmiyim.:(