KPSS 2017/3 Başvuru Sonuçlarına Göre Oluşan En Düşük ve En Yüksek Puanlar

Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna alınacak 3890 personel için KPSS 2017/3 başvuru sonuçları açıklandı. Başvuru sonuçlarına göre oluşan en yüksek ve en düşük puanlar haberimizde...

KPSS 2017/3 Başvuru Sonuçlarına Göre Oluşan En Düşük ve En Yüksek Puanlar

Sağlık Bakanlığı ve TKHK bünyesinde çalıştırılmak üzere 3890 sözleşmeli personel alınacağı duyurulmuştu. 3 Mart- 9 Mart 2017 tarihleri arasında yapılan tercihlerin başvuru sonuçları 17 Mart 2017 tarihinde ÖSYM tarafından açıklandı.

ÖSYM'nin sonuçlara ilişkin duyurusu şöyle:

KPSS-2017/3 Tercih Kılavuzunda yer alan Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumunun Sözleşmeli Pozisyonlarına  yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. 

Yerleştirme sonuçları, 17 Mart 2017 tarihinde saat 16:40'dan  itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır. Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir.

Yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler Ek'te sunulmuştur.

Adaylara saygıyla duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI"

- En Yüksek ve En Düşük Puanlar

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 16:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
bahoz
bahoz - 2 yıl Önce

özel sağlık lıselerını aça aça sektörü yediniz bitirdiniz.ben 75 puan aldım teee taban puanları 90 kusurde.meslekten ümidimi kestim artık bu sondu yurt dısına cıkıom

Kayserili
Kayserili - 2 yıl Önce

Atanamadik artık 8.atamaya bakacaz