KPSS 2018/2 Merkezi Atama Tercih Sonuçları ÖSYM Tarafından Açıklandı

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yayımlanan duyuruda milyonlarca aday tarafından beklenen KPSS 201/2 merkezi atama tercih sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. Adaylar tercih sonuçlarına haberimizde paylaştığımız bağlantı adresi üzerinden T. C. Kimlik Numarası ve şifreleri ile ulaşabilirler.

KPSS 2018/2 Merkezi Atama Tercih Sonuçları ÖSYM Tarafından Açıklandı

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından milyonlarca adayın beklediği duyuru yayımlandı. Bu bağlamda adaylar KPSS 2018/2 merkezi atama tercih sonuçlarına aşağıdaki link üzerinden T. C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ulaşacaklardır.

YAYIMLANAN DUYURU

KPSS 2018/2 Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, yerleştirme sonuçlarına 28 Aralık 2018 tarihinde saat 15.25’ten itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebilir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 17:44
YORUM EKLE