KPSS geç başvuru günü ne zaman? 2019 KPSS geç başvuru tarihi belli oldu

ÖSYM'nin uyguladığı KPSS başvurusunu kaçıranlar için geç başvuru tarihi belli oldu. Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sınavına girecek olan adaylara ikinci bir fırsat olan geç başvuru tarihi ÖSYM tarafından 28 Mayıs olarak açıklandı.

KPSS geç başvuru günü ne zaman? 2019 KPSS geç başvuru tarihi belli oldu

KPSS geç başvuru tarihleri belli oldu!

Başvuru tarihleri 3-15 Mayıs'tı

Binlerce adayı yakından ilgilendiren KPSS geç başvuru tarihi ÖSYM tarafından açıklandı. 3-15 Mayıs tarihleri arasında başvuruları alınan KPSS sınavı için başvuru tarihini kaçıran adaylara ikinci bir fırsat olarak ÖSYM tarafından geçtiğimiz yıllarda yürürlüğe konulan geç başvuru tarihleri sayesinde hiçbir adayın mağdur olmaması amaçlanıyor. Peki KPSS geç başvuru günü ne zaman?

KPSS Geç başvuru tarihleri belli oldu

ÖSYM tarafından KPSS geç başvuru günü 28 Mayıs olarak duyuruldu. Adaylar KPSS geç başvuru işlemlerini elektronik ortam üzerinden veya ÖSYM büroları aracılığıyla aynı gün içerisinde gerçekeleştirmek zorunda. Başvuru işlemlerini tamamlayıp başvuru ücretini yatırmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecek.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE