KPSS Ön Lisans Sınav Giriş Yerleri Ne Zaman Açıklanacak?

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından uygulanacak olan KPSS Ön Lisans sınavına ilişkin giriş yerlerinin ne zaman açıklanacağı adaylar tarafından araştırılıyor. Konu hakkında detaylar haberimizde...

KPSS Ön Lisans Sınav Giriş Yerleri Ne Zaman Açıklanacak?

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafındans4 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Ön Lisans Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) giriş belgelerinin ne zaman açıklanacağı adaylar tarafından araştırılıyor.

Bu konu hakkında detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz....

SINAV GİRİŞ BELGELERİ NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Başvuruları 28 Ağustos 2018 ile 12 Eylül 2018 tarihleri arasında alınana KPSS Ön Lisans sınavı 4 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirilecek. Sınavın uygulanmasına kısa bir süre kalırken adaylar sınav giriş belgelerinin ne zaman açıklanacağını araştırmaya başladılar. Peki sınav giriş belgeleri ne zaman açıklanacak?

ÖSYM tarafından bu yıl belirlenen takvime göre sınav sonuçları 29 Kasım 2018 tarihinde açıklanacak. Ayrıca Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından sınav giriş belgelerinin ne zaman açıklanacağına ilişkin bir açıklama yapılmadı. Ancak önceki yıllardaki sınavlara bakıldığında giriş belgelerinin 26 Ekim'e kadar açıklanması beklenmektedir.

Ancak bu süre ÖSYM'nin iş yoğunluğuna göre değişebiliyor.

KAMUPERSONELİ.NET

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2018, 09:56
YORUM EKLE