KPSS Ön Lisans Sonuçları İçin Geri Sayım Başladı ! ÖSYM KPSS Ön Lisans Sonuçları

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından gerçekleştirilen KPSS Ön Lisans sınavına katılan adaylar sonuçları heyecanlı bir şekilde bekliyorlar. Konu hakkında detaylar haberimizde...

KPSS Ön Lisans Sonuçları İçin Geri Sayım Başladı ! ÖSYM KPSS Ön Lisans Sonuçları

Kamu kurum ve kurluşları bünyesinde memur olmak isteyen adaylar Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından gerçekleştirilen KPSS Ön Lisans sınavına katıldılar.

Adaylar KPSS Ön Lisans sınavından alacakları puanlarla, kamudaki boş kadrolar için tercih yapmak istiyorlar. Peki KPSS Ön Lisans sınav sonuçları ne zaman açıklanacaktır?

KPSS ÖN LİSANS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Üniversitelerin iki yıl eğitim veren ön lisans bölümlerinden mezun vatandaşlara yönelik düzenlenen KPSS ön lisans sınavının sonuçlarının açıklanacağı tarih, söz konusu sınava katılım sağlayan çok sayıda vatandaşın merak ettiği konu oldu.

KPSS Ön Lisans sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezinin sınav takviminde belirtildi. Buna göre 4 Kasım'da düzenlenen sınavın sonuçları, "https://sonuc.osym.gov.tr" internet adresinden 29 Kasım 2018’de adayların erişimine açılacak. Sınav sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecek.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE