Maki Bitki Örtüsü Hangi İlde Görülmez Sorusu 2018 KPSS Lise'de Soruldu!

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından KPSS lise sınavında adaylara Maki Bitki Örtüsü Hangi İlde Görülmez sorusu soruldu. Soru hakkında tüm detaylar haberimizde...

KPSS 07.10.2018, 14:57 18.01.2019, 22:09
Maki Bitki Örtüsü Hangi İlde Görülmez Sorusu 2018 KPSS Lise'de Soruldu!

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından bu sabah saat 10.15 ile saat 12.25 arasında uygulanan KPSS lise sınavında adaylara Maki Bitki Örtüsü Hangi İlde Görülmez sorusu soruldu. 

Sınava katılan adaylar tarafından sorunun cevabı araştırılıyor. Söz konusu sorunun cevabı ise "Konya" şeklindedir. 

KPSS LİSE SORULARI, CEVAPLARI VE SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Lise mezunu adaylar için uygulanan KPSS'de adaylara ÖSYM tarafından Genel Kültür'den 60 ve Genel Yetenek'ten 60 olmak üzere 120 soru soruldu ve soruların yanıtlanması için 130 dakika süre verildi. 

Sınava katılan milyonlarca aday tarafından soru ve cevaplar ile sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı araştırılıyor. Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezinin sonuç açıklama sistemi üzerinden sınav sonuçları 8 Kasım 2018 tarihinde açıklanacaktır. 

Ayrıca ÖSYM tarafından soruların ve cevapların ne zaman açıklanacağı hakkında bir açıklama yapılmadı ancak soru ve cevapların hafta içi açıklanması beklenmektedir. 

Sınav soruları ile cevapları açıklandığında ve sınav sonuçları açıklandığında anlık olarak bildirim almak istiyorsanız uygulamamızı indirin:

Yorumlar (0)