Nüfus Müdürlükleri KPSS Önlisans İçin Sınav Gününde Hizmet Verecek!

4 Kasım 2018 tarihinde Pazar günü Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca gerçekleştirilecek olan 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Önlisans sınavı için adaylara yönelik olarak yapılan duyuruda; "Nüfus ve Vatandaşlık işleri Genel Müdürlüğünce il/ilçe nüfus müdürlükleri sınav günü 07:00 ile 10:00 arasında hizmet verecektir" denildi.

Nüfus Müdürlükleri KPSS Önlisans İçin Sınav Gününde Hizmet Verecek!

Nüfus ve Vatandaşlık işleri Genel Müdürlüğünce il/ilçe nüfus müdürlüklerinin 2018 KPSS Önlisans sınavının 4 Kasım 2018 tarihinde yapılacağı gün saat 07:00 ile 10:00 arasında hizmet verecek.

ÖSYM'den yapılan duyuruda ise;

"4 Kasım 2018 tatihinde yapılacak 2018 KPSS Önlisans sınavına girecek adaylardan nüfus cüzdanı bulunmayan veya nüfus cüzdanında T. C. kimlik numarası soğuk damga veya fotoğraf bulunmadığı için sınaa kabul edilemeyecek durumda olan adaylar için İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık işleri Genel Müdürlüğünce il/ilçe nüfus müdürlükleri sınav günü 07:00 ile 10:00 arasında hizmet verecektir." denildi.

ÖSYM'DEN YAPILAN DUYURULAR

Kamupersoneli.net

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE