banner731

ÖSYM'den KPSS ÖABT'ye Girecek Adaylara Hatırlatma

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından 28 Temmuz'da gerçekleştirilecek olan KPSS ÖABT sınavı hakkında adaylara hatırlatma yapıldı. Buna göre adaylara saat uyarısı yapıldı.

KPSS 26.07.2019, 12:44
ÖSYM'den KPSS ÖABT'ye Girecek Adaylara Hatırlatma

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından 28 Temmuz'da düzenlenecek Kamu Personel Seçme Sınavı (2019-KPSS) Öğretmenlik Alan Bilgisi Testine ilişkin adaylara hatırlatma yapıldı.

ÖSYM tarafından yapılan hatırlatmada sabah oturumu için saat 10.00'dan, öğleden sonra oturumu için ise saat 14.30'dan sonra sınav binalarına girişi izini verilmeyeceği ifade edildi.

SOSYAL MEDYADAN DUYURULDU

Konu ile ilgili olarak açıklamada ÖSYM'nin sosyal medya hesabı üzerinden yapıldı. Söz konusu duyuruda 28 Temmuz Pazar günü düzenlenecek 2019-KPSS ÖABT adaylarına yönelik hatırlatma yapıldı.

Yapılan açıklamaya göre adaylar, sınavın sabah oturumu için saat 10.00'dan, öğleden sonra oturumu için de saat 14.30'dan sonra sınav binalarına alınmayacak.

Bunun yanı sıra söz konusu açıklamada adayların sınava giriş belgesi ile nüfus cüzdanı, T.C. kimlik kartı veya geçerlilik süresi dolmamış pasaportlarını yanlarında bulundurmaları gerektiği ifade edildi.

Yorumlar (0)