Sağlık Bakanlığı KPSS 2017/3 Başvuru Sonuçları Açıklandı

Sağlık Bakanlığı bünyesinde alınacak 3.890 personel için KPSS 2017/3 tercih sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı. Tercih sonuçları haberimizde...

Sağlık Bakanlığı KPSS 2017/3 Başvuru Sonuçları Açıklandı

Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesinde yayımlanan ilan ile Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu (TKHK) bünyesinde görevlendirilecek 3.890 sözleşmeli personel alınacağı duyuruldu.

Personel alım ilanı için KPSS 2017/3 tercih kılavuzu ÖSYM tarafından yayımlandı. Tercih işlemleri 3 Mart- 9 Mart 2017 tarihleri arasında ÖSYM aday işlemleri sistemi üzerinden yapıldı.

9 Mart 2017’de sona eren tercihlerin sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı.

Adaylar, tercih sonuçlarına ÖSYM aday işlemleri sistemine T.C. kimlik numarası ve şifreleriyle giriş yaparak tercih sonuçlarına erişebilecekler.

ÖSYM'nin konuya ilişkin duyurusu şöyle:

" KPSS 2017/3: Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumunun Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması

KPSS-2017/3 Tercih Kılavuzunda yer alan Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumunun Sözleşmeli Pozisyonlarına  yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. 

Yerleştirme sonuçları, 17 Mart 2017 tarihinde saat 16:40'dan  itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır. Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 16:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sibel güler
Sibel güler - 2 yıl Önce

83.45 ile atanabilme ihtimalim varmı sizce :(

Sibel
Sibel @Sibel güler - 2 yıl Önce

Hemşire bölümüm

Pramedik
Pramedik @Sibel güler - 2 yıl Önce

Hangi bölüm

Sibel
Sibel - 2 yıl Önce

Hemşire Bölümüm

Sibel
Sibel - 2 yıl Önce

Hemşire Bölümüm