THSK KPSS 2017/8 Sözleşmeli Personel Atama Duyurusu Yayımladı

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu (THSK), KPSS 2017/8 4924 sayılı kanuna göre sözleşmeli personel alımı hakkında bir duyuru yayımladı.

THSK KPSS 2017/8 Sözleşmeli Personel Atama Duyurusu Yayımladı

THSK resmi internet sitesinden KPSS 2017/8 sözleşmeli personel atama yapılacağı duyurusu yayımlandı.

Yayımlanan duyuruya göre sözleşmeli pozisyonlara yerleşen adaylar, istenen belgelerle birlikte 25 Ağustos 2017 mesai bitimine kadar bulundukları ildeki Halk Sağlığı Müdürlüğüne edecekler.

THSK resmi internet sitesinde yayımlanan duyuru söyle:

* KPSS–2017/8 sonucuna göre Kurumumuza ait sözleşmeli sağlık personeli pozisyonlarına yerleşen adayların, 21.08.2017 tarihinden itibaren 3 nüsha olarak dolduracakları “Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formunu”  fotoğraf yapıştırıp kendileri imzaladıktan sonra, bulundukları ildeki halk sağlığı müdürlüğü yetkililerine onaylatarak 25.08.2017 günü saat 17.00’e kadar bulundukları ildeki Halk Sağlığı Müdürlüğüne, yerleştirme sonuç belgesinin internet çıktısını göstermek suretiyle dosya içinde şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Şahsen teslim edemeyecek durumda olanlar noter tarafından vekâlet verdiği kişi aracılığı ile formlarını teslim edebilecektir. Aksi takdirde evrak teslim alınmayacak, belgelerin vaktinde teslim edilmemesi halinde sorumluluk başvuru sahibine ait olacaktır.

* Atama işlemine başlanabilmesi için güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formlarının doldurulması ve belirtilen süre içinde teslim edilmesi zorunludur.

* Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması işlemleri tamamlandıktan sonra atama işlemlerine ilişkin detaylı duyuru //www.thsk.gov.tr/ internet adresinden yapılacaktır.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 18:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
prmzeliha
prmzeliha - 2 yıl Önce

2017/5 ile atandık ama zimmete hala düşmedik lütfen haber yapın bunu