Bir Aşk İki Hayat’ın Fragmanı Yayınlandı! Engin Akyürek Ve Bergüzar Korel

Televizyon dünyasının yakışıklı oyuncusu Engin Akyürek ve oyunculuğuyla adından sıkça söz ettiren Bergüzar Korel'in başrollerinde yer aldığı Ay Yapım tarafından hazırlanan "Bir Aşk İki Hayat" filminin fragmanı yayımlandı. İşte Ay Yapım'ın hazırlamış olduğu Bir Aşk İki Hayat filmi fragmanı...

Bir Aşk İki Hayat’ın Fragmanı Yayınlandı! Engin Akyürek Ve Bergüzar Korel

Engin Akyürek ve Bergüzar Korel’i bir araya getiren, Ay Yapım ve Medyapım’ın yeni filmi ‘Bir Aşk İki Hayat’ın fragmanı yayınlandı.

Yönetmenliğini ‘Delibal’, ‘Medcezir’ ve ‘Ufak Tefek Cinayetler’ gibi yapımlara imza atan yönetmen Ali Bilgin’in, senaryosunu ise Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’ın kaleme aldığı ‘Bir Aşk İki Hayat’ filminin fragmanı 2019’un ilk gününde yayınlandı.

FİLM HAKKINDA DETAYLAR

Genç bir adam olan Umut, bir akşam planı için iki seçenek arasında seçim yapmak zorunda kalır.

Gayet basit bir konuda yaptığı bu seçim Umut'un hayatının değişmesine neden olacaktır.

Seçeneklerden biri onun hayatının aşkını bulmasına, Deniz ile tanışmasına neden olacakken diğer seçenek ise Umut'un uçurumun kenarına sürüklenmesine neden olacaktır.

“Yabancı Damat”, “Fatmagül’ün Suçu Ne?”, “Kara Para Aşk”, “Bil Eylül Meselesi” gibi yapımlardan tanıdığımız Engin Akyürek ve “Binbir Gece”, “Karadayı”, Vatanım Sensin” gibi yapımların yıldızı Bergüzar Korel’in başrolünü üstlendiği romantik komedi türündeki “Bir Aşk İki Hayat” filminin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE