Bir Zamanlar Çukurova 22. Bölüm Fragmanı İzle! Bir Zamanlar Çukurova 22. Bölümde Neler Olacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 22. bölümü büyük heyecana sahne olacak. İzleyicilerini şok edecek dakikaların yaşanacağı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde neler olacak? İşte merak edilenler.

Bir Zamanlar Çukurova 22. Bölüm Fragmanı İzle! Bir Zamanlar Çukurova 22. Bölümde Neler Olacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 22. bölümü büyük heyecana sahne olacak ve dizinin yeni bölümünde izleyiciler yine ekran başında heyecanlı anlar yaşayacak.

PEKİ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çukurova'da herkes tarafından bilinen ancak kimsenin dile getiremediği acı gerçekler ortaya çıkacak.

Büyük hanımın bir anda ortadan kaybolmasıyla beraber konak ayağa kalkıyor ve ancak Demir Yaman, annesi Hünkar'ı ahalinin de yardımıyla buluyor.

Züleyha ise oğlu Adnan için takmış olduğu maskeyi Yılmaz ve Müjgan'ın dedikodularından da dayanamayınca bir kenara bırakacak.

Ayrıca Bir Zamanlar Çukurova'ya damga vuracak bir itiraf gelecek ve; "Ben bir tek Yılmaz'ı sevdim. Elimde değil, kalbimin sahibi o. Vur, kır, öldür beni istediğini yap ama bunu değiştiremezsin, kalbimin sahibini değiştiremezsin" sözleriyle çılgına dönecek Demir Yaman, Züleyha'yı kovacak ancak oğlu Adnan'ı vermemekte direnecek.

Müjgan Doktor, ölümün soğuk nefesini ensesinde hissedecek ve masada büyük hevesi, coşkusu ve aldığı yüzükle başbaşa kalan Yılmaz, buluşmaya gelmeyen Müjgan'ın peşine düşecek...

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE