banner731

Kuruluş Osman nerede çekiliyor? Kuruluş Osman ne zaman başlayacak?

Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman dizisinin ne zaman başlayacağı ve nerede çekildiği merak konusu oldu. İzleyicilerin merakla beklediği Kuruluş Osman dizisinin nerede çekildiğini sizler için bulduk.

KÜLTÜR-SANAT 24.10.2019, 17:41
Kuruluş Osman nerede çekiliyor? Kuruluş Osman ne zaman başlayacak?

Yayınlandığı sezonlarda izleyiciyi ekrana kilitleyen Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olan Kuruluş Osman dizisinin ne zaman başlayacağı merak edilmeye başlandı. İzleyiciler merakla dizinin ne zaman başlayacağını merak ederken aynı zaman dizinin nerede çekildiğini merak ediyor.

KURULUŞ OSMAN NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Dizi yayınlanan fragmanlarda izleyiciyi adeta ekrana bağlayarak merak uyandırdı. İzleyiciler Kuruluş Osman dizisinin ne zaman başlayacağını merak ederken nerede çekildiği de ayrı bir merak konusu oldu.

KURULUŞ OSMAN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Osmanlı döneminin kuruluş zamanını anlatan Kuruluş Osman dizisinin seti İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Riva'da yapılan dizi alanında çekiliyor. Devasa kaleler, hanlar, hamamlar, camiler, kiliseler, en ince ayrıntısına kadar yapılan alanda o döneme ait bütün unsurlar yansıtılmaya çalışıldı. Şuana kadar Avrupa’da bulunan en büyük dizi platosuna sahip olan Kuruluş Osman dizisinin yayınlanmaya başlamasından sonra bir çok kişi tarafından beğenileceği düşünülüyor.

Kuruluş Osman dizisinin ne zaman başlayacağı şuana kadar daha belli olmadı.

Kuruluş Osman Dizisi Oyuncuları

Burak Özçivit(Osman Gazi Osman Bey)
Özge Törer
Aslıhan Karalar (Malhun Hatun)
Ragıp Savaş (Dündar Beyin Yetişkinliği)
Ayşegül Günay (Zühre)
Nurettin Sönmez (Bamsı Beyrek)
Saruhan Hünel (Alisar)
Alican Albayrak
Seda Yıldız (Dabali)
Alma Terziç (İzadora)
İsmail Hakkı Ürün (Samsa Çavuş)

Yorumlar (0)