banner731

Kuruluş Osman yayın tarihi belli oldu! Kuruluş Osman yayın tarihi açıklandı

Diriliş Ertuğrul dizisinin ardından seyirciler merakla yayınlanmasını beklediği Kuruluş Osman dizisinin ne zaman yayınlanacağı merak konusu olmuştu. Kuruluş Osman dizisinin ne zaman yayınlanacağı ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman 1. bölüm tanıtım yayınlanmasıyla birlikte ortaya çıkmış oldu. Böylelikle seyircilerin merakla araştırdığı Kuruluş Osman ne zaman yayınlanacak? sorusu da cevap bulmuş oldu.

KÜLTÜR-SANAT 09.11.2019, 21:55 09.11.2019, 22:16
Kuruluş Osman yayın tarihi belli oldu! Kuruluş Osman yayın tarihi açıklandı

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve izleyicileri merakta bırakan Diriliş Ertuğrul'un ardından ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan Kuruluş Osman dizisinin yeni tanıtımı yayınlandı. Yeni tanıtım ile birlikte izleyicilerin merak ettiği Kuruluş Osman yayın tarihi de belli oldu.

KURULUŞ OSMAN 1. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Herkesin merakla beklediği Kuruluş Osman dizisinin 1. sezon yayın tarihi belli oldu. Kuruluş Osman ne zaman yayınlanacak? diye beklerken yayınlanan fragmanda "20 Kasım" tarihinde yayınlanacağı aktarıldı.

KURULUŞ OSMAN OYUNCU KADROSU

Kuruluş Osman dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer alıyor. Oyuncu kadrosunda ilk başta dikkat çeken isimler arasında başrol oyuncusu Burak Özçivit yer alıyor. Burak Özçivit dizide Osman Bey karakterine hayat verecek.

Ayşegül Günay, dizide Osman Bey'in yengesi Zühre Hanım rolunü üstlendi. Ayrıca Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde tanınan oyuncu Ragıp Savaş Osman Bey'in amcası Dündar Bey'i oynayacak.  

Saruhan Hünel, Kuruluş Osman dizisiyle ekranlara dönerken Diriliş Ertuğrul dizisinde Bamsı karakterini canlandıran Nurettin Sönmez'in ve Turgut Alp karakterini canlandıran Cengiz Coşkun'un da Kuruluş Osman dizisinde yer alması bekleniyor. 

Yorumlar (0)