banner731

La Casa de Papel 4. Sezon yayınlandı mı? Netflix La Casa de Papel 4. Sezon ne zaman başlayacak?

İspanyol dizi olan La Casa de Papel dizisi 3 sezonda seyirciyi kendine adeta aşık etti. İlk sezonda 5 ay boyunca kraliyet matbaasını soyan ekip 2. Sezonda da aynı şekilde devam ediyor ve sonrasında kazdıkları tünelden kaçarak kurtuluyorlar. 3. Sezonda ise bir arkadaşları için merkez bankasını soyan oyuncuların başına gelmeyen kalmıyor. Nefes dolu bölümlerle yayınlanan La Casa de Papel 4. Sezon ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Peki, Netflix yapımı La Casa de Papel 4. Sezon ne zaman başlayacak? La Casa de Papel 4. Sezon başlama tarihi belli oldu mu?

KÜLTÜR-SANAT 29.10.2019, 00:20 29.10.2019, 00:38
La Casa de Papel 4. Sezon yayınlandı mı? Netflix La Casa de Papel 4. Sezon ne zaman başlayacak?

Ünlü ressam Dali’nin maskesini giyerek soygun yapan soyguncular halka iyi görünerek kendilerine çektiler. 1. Ve 2. Sezonda kraliyet matbaasını soyan soyguncular 3. Sezonda ise arkadaşlarını kurtarmak için merkez bankasını soymaya kalkıştılar.

LA CASA DE PAPEL YENİ SEZON YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU MU?

La Casa de Papel 3. Sezon boyunca nefesini tutarak izleyen seyirciler son bölümde Lizbon’un yakalanmasından dolayı profesörün nasıl acı çektiğine şahit oldu. Son sahne ile izleyicileri kendine bağlayan dizinin yeni sezona nereden ve nasıl başlayacağı merak konusu oldu.

LA CASA DE PAPEL 4. SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

La Casa de Papel 4. Sezon hangi konuyu işleyeceği ve ne zaman yayınlayacağı merak edilirken diziye yeni oyuncuların katılıp katılmayacağı da merak edilmeye başladı. La Casa de Papel 4. Sezon yeni bölümleri yayınlanmadan dizide yer alan oyuncular şöyle:

LA CASA DE PAPEL OYUNCULARI

Profesör; bütün soygun planlarını en ince ayrıntılarına kadar hesaplayıp planlayan kişiyi canladırıyor.

Tokyo; çılgın bir kadını canlandıran Tokyo dizide yaşadığı aşk ve profesöre duyduğu sadakatle ön plana çıkıyor.

Rio; Dizinin asi çocuğunu canladıran Rio, 6 yaşından beri kod yazan bir bilgisayar uzmanı. Sevdiği insanları hayatının merkezini alıyor.

Moskova.;Hayatınında ailesinin önemi büyük ama ailesi istediği gibi olmayınca en büyük varlığı olan oğlu için her şeyi yapıyor.

Denver. Moskova'nın oğlu. Hafif saf bir yapısını yanı sıra samimiyetiyle kendini sevdiriyor. Karaktere can veren Jaime Lorente mükemmel bir oyunculuk sergiliyor.

Berlin. Soygunun içerdeki beyni olan aynı zamanda liderlik özelliği ile dikkat çekerken Berlin'in tecrübeleri ile de sakin kalmayı başarabiliyor.

Nairobi; Dizinin bir diğer kadın karakteri ve dengesiz ama eğlenceli tavırları ile adından söz ettiriyor. Dram dolu hikayesi ile de izleyiciyi hüzünlendiriyor.

Helsinki ve Oslo; iki Sırp kuzen olarak dizide yer alıyorlar. Kendilerini verilen görevlere adıyorlar.

Úrsula Corberó (Tokio)

Itziar Ituño (Raquel Murillo)

Álvaro Morte (The Professor)

Paco Tous (Moscow)

Alba Flores (Nairobi)

Miguel Herrán (Rio)

Pedro Alonso (Berlin)

Kiti Mánver (Raquel'in annesi)

Enrique Arce (Arturo Román)

María Pedraza (Alison Parker)

Anna Gras (Mercedes)

Fernando Soto (Ángel)

Darko Peric (Helsinki)

Juan Fernández (Coronel Prieto)

Jaime Lorente (Denver)

Fran Morcillo (Pablo)

Esther Acebo (Mónica Gaztambide)

Clara Alvarado (Ariadna)

LA CASA DE PAPEL 4. SEZON YENİ BÖLÜMLER NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

La Casa De Papel 4. Sezon ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Diziyi yakından takip edenler için merakla dizinin yeni sezonda ne zaman yayınlanacağını araştırıyoruz. Yeni bilgiye ulaştığımız takdirde sizlerle paylaşacağız.

Yorumlar (0)