banner731

Masterchef 23 ekim kim elendi? Masterchef Türkiye elemeye kimler kaldı? Masterchef Türkiye elenen isim Batuha, Alican, Mustafa...

İzleyicilerin merakla izlediği MasterChef Türkiye yarışmasında bugün elemeye yarışmanın en çok sevilen isimleri kaldı. Alican, Mustafa, F. Batuhan, Batuhan elemeye kaldı. Yarışmacılar arasından kimin eleneceği ise merak konusu oldu. Masterchef kim elendi? Alican, Mustafa, F. Batuhan, Batuhan arasından hangisi elendi?

KÜLTÜR-SANAT 23.10.2019, 23:36 23.10.2019, 23:46
Masterchef 23 ekim kim elendi? Masterchef Türkiye elemeye kimler kaldı? Masterchef Türkiye elenen isim Batuha, Alican, Mustafa...

Türk televizyonlarında yemek yarışması olarak yayınlanan Masterchef Türkiye’de bu hafta da bir kişi veda edecek. 22 Ekim Masterchef Türkiye yarışmasında elenecek isimler Yasin’in takım kaptanlığı yaptığı kırmızı takımdan çıktı.

ELEME POTASINA KİM GİTTİ?

Yayınlanan bölümde mavi takımın kaptanlığı lokma yaparak Güzide aldı. Güzide takım arkadaşı olarak yanına Suna, Cemre, Ekin, Kıvanç, Rıfat ve Murat’ı aldı. Kırmızı takım kaptanlığına da Yasin’i getirerek kendisine karşı rakip takımı oluşturdu. Yasin de kırmızı takım olarak mavi takım karşısında Eda, Batuhan, F. Batuhan, Mustafa ve Alican’ı seçti.

MASTERCHEF KİM ELENDİ?

Masterchef Türkiye yarışmasında Mavi takım ve kırmızı takım ilk olarak masterclass almak için yarıştı. Mavi takımın kaptanı Güzide ile mavi takım masterclass yarışmasını kaybederken Yasin’in kaptanlık yaptığı kırmızı takım masterclass ödülünü aldı.

Takımlar bu sefer eleme ve dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Bu oyunda da mavi takım önde götürdü. Kırmızı takım da bütün heyecanı ile yarıştı fakat yarışma sonunda gülen taraf mavi takım oldu ve Masterchef Türkiye bu haftada elenecek 2 isim eleme potasına kırmızı takımdan seçildi.

MASTERCHEF TÜRKİYE ELEMEYE KİMLER KALDI?

Masterchef Türkiye eleme oyununda kaybeden kırmızı takımdan Mustafa dokunulmazlık oyununu kazandı ve eleme potasına ilk olarak F. Batuhan’ı yolladı. Daha sonrasında yarışmacılar arasında yapılan oylama ile Alican ve Eda ele potasına gitmeye aday oldu. Takım kaptanı olarak Eda mı yoksa Alican’ın mı gitmesi sorulduğunda ise Yasin performansından dolayı Alican’ı eleme potasına göndermeyi uygun gördü.

Eleme oyununda kırmızı takımdan Alican ve F. Batuhan eleme potasına gitti. Eleme potasına bu akşam oynanacak oyun sonrasında kimin gideceği merak konusu oldu. Mavi takım ve Kırmızı takım bugün bir e ticaret şirketine yemek hazırlayacak.

Masterchef Türkiye yarışmasından bugün kimin elendiği açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

Yorumlar (0)