banner731

Masterchef Cemre elendi mi? Diskalifiye mi oldu? Ceren Uyanık kimdir? Kaç yaşında, nereli?

Masterchef Türkiye yarışmasında Eda’nın elenmesinin ardından ortaya Cemre Uyanık hakkında ortaya atılan iddia gündeme bomba gibi düştü. İzleyicilerin merakla izlediği Masterchef Türkiye yarışmasında Cemre ile yaşanan sıkıntının ne olduğu merak konusu oldu. Masterchef’te Cemre’nin elenip elenmediği ya da diskalifiye olup olmadığı herkesi meraklandırdı. Yarışmayı yakından takip eden izleyiciler konu hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için araştırmaya başladı. Peki, Masterchef yayınlandığı günden beri yarışan Cemre elendi mi? Yoksa diskalifiye mi oldu? Cemre Uyanık kimdir, kaç yaşında? Nereli?

KÜLTÜR-SANAT 09.11.2019, 23:55
Masterchef Cemre elendi mi? Diskalifiye mi oldu? Ceren Uyanık kimdir? Kaç yaşında, nereli?

Masterchef Türkiye yarışması bu yıl izleyicileri adeta ekrana bağladı. İzleyicilerin merakla izlediği programda bu hafta yarışmanın sevilen yarışmacılarından biri olan Eda elendi. Eda’nın elendiğinin yayınlandığı bölüm sonrasında Masterchef Türkiye yarışmasında başarılı yarışmacılardan biri olan Cemre Uyanık hakkında yaşanan gelişmeler merak edilmeye başlandı.

MASTERCHEF CEMRE ELENDİ Mİ DİSKALİFİYE Mİ OLDU?

Masterchef’te Cemre elenip elenmediği konusu tartışılırken aynı zamanda diskalifiye olduğu ve bu yüzden yarışmadan ayrıldığı iddia edildi. Son yapılan değerlendirmelere göre Cemre’nin yarışmaya veda ettiği kesinleşse de nasıl veda ettiği merak ediliyor.

MASTERCHEF TÜRKİYE YARIŞMASINA AİT BÜTÜN FOTOĞRAFLARI SİLDİ VE TAKİPTEN ÇIKTI!

Masterchef Türkiye yarışmasında Cemre Uyanık, yarışmayı takip edenleri telaşa düşürdü. Sosyal medya üzerinden Masterchef Türkiye programına ait fotoğrafları silerek takibi bırakması herkesin dikkatini çekti. Ayrıca sosyal medyada Cemre'nin, biyografisinde yazan Masterchef yazısını da kaldırması da şüpheleri ve iddiaları kuvvetlendirdi.

CEMRE AÇIKLAMA YAPTI!

Masterchef Türkiye yarışmasından Cemre’nin diskalifiye olup olmadığı merak edilirken ABD’ye gitmesi ve orada açıklamalarda bulunması seyircileri daha da fazla meraklandırdı.  Cemre Uyanık yaptığı açıklamada, "Elenme falan yok gençler sakin. Masterchef’ten ibaret değilim. Bundan sonra da bazı şeyler dışında ilgili paylaşım yapmayacağım. Bu ara biraz işime yoğunlaşmam gerekiyor." Dedi.

ACUN MEDYA tarafından TV8 ekranlarında yayınlanan ve çekimlerinin iki hafta önceden yapıldığı bilinen Masterchef Türkiye yarışmasında, Cemre'nin bu hafta yayınlanacak bölümde yaptığı ve sergilediği oyun şimdiden merak konusu oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE CEMRE UYANIK KİMDİR? KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

TV8’de yayınlanan Masterchef Türkiye yarışmasıyla adından söz ettiren Cemre Uyanık’ın hayat hikayesi de yaşananlar sonrasından merak edilir oldu. 27 yaşında ve yarışmaya İstanbul'dan katılan Cemre Uyanık özel bir üniversitenin aşçılık bölümünden mezun oldu.

Küçük yaşlarından itibaren Uzak Doğu hayranı olduğunu ve özellikle de yemeklerle alakalı animeler seyretmeyi sevdiğini açıklayan Cemre Uyanık, “denemeden hiçbir şeyin bilinemeyeceğini” dile getirerek kendisini MasterChef'te deneyip göstermek istediğini aktardı.

Yorumlar (0)