Masterchef kim elendi? 13 Kasım Masterchef Türkiye elenen isim kim oldu?

Masterchef Türkiye yarışmasında bu hafta takımlar 5'er kişilik gruplar halinde karşı karşıya geldi. Dün gerçekleşen oyunda kaybeden Mavi takımdan iki isim potaya giderken bugün Masterchef Türkiye yarışmasında kimin eleneceği merak konusu oldu. Masterchef Türkiye yarışmasında bugün yapılan kör tadımlar nefes kesti.

KÜLTÜR-SANAT 13.11.2019, 21:50
Masterchef kim elendi? 13 Kasım Masterchef Türkiye elenen isim kim oldu?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve herkesin merakla izlediği Masterchef Türkiye yarışmasında bu hafta da bir kişi yarışmaya veda edecek. Masterchef Türkiye yarışmasına veda ederek elenecek ismin kim olduğu şimdiden merak konusu oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE KİM ELENDİ? MERAK KONUSU OLDU

Masterchef Türkiye yarışmasında Mavi takım kaptanlığı Suna yaparken kırmızı takım kaptanlığını ise Suna ile yıldızı bir türlü barışmayan ve çok iddialı olan Kıvanç yapıyor.

SUNA VE KIVANÇ KARŞI KARŞIYA GELDİ

Bugün mavi takım ve kırmızı takım oyuncularından iki kişi tadım yapmak için yemek hazırlamazken geriye kalan 3 kişi tadım yapılacak tabakları çıkarmak için birleriyle yarıştı.

MASTERCHEF TÜRKİYE YARIŞMASINA BİR YARIŞMACI DAHA VEDA EDECEK

Yarışmayı yakından takip edenlerin en fazla merak ettiği konuların başında ise Masterchef Türkiye kim elendi? sorusunun cevabı oldu. Masterchef Türkiye yarışmasında elenen ismin açıklanmaasının ardından sizlerle paylaşacağız.

MASTERCHEF CEMRE ELENDİ Mİ?

Geçtiğimiz günlerde Masterchef Türkiye yarışmasına Cemre damga vurmuştu. Masterchef Türkiye Cemre elendi mi yoksa diskalifiye mi oldu? sorusu da gündemde olduğu bugünlerde yarışmayı kimin kazandığı da merak ediliyor.

Yorumlar (0)