MasterChef kim elendi? MasterChef Türkiye kim gitti?

MasterChef yarışmasında izleyiciler merakla kimin elendiğini araştırmaya başladı. İzleyiciler nefeslerini tutarak izledikleri yarışmada, MasterChef kim elendi? MasterChef Türkiye kim gitti? Sorularının cevaplarını aramaya başladı.

KÜLTÜR-SANAT 08.10.2019, 23:39 08.10.2019, 23:56
MasterChef kim elendi? MasterChef Türkiye kim gitti?

MasterChef Türkiye yarışması bu yıl daha farklı konsept ve yarışmacılarla son hızla devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasında her hafta en çok merak edilen konular arasında kimin eleneceği merak ediliyor.

MASTERCHEF TÜRKİYE KİM ELENDİ?

Bu hafta MasterChef Türkiye yarışmasında yayınlanan ilk bölümde liderliği başarılı aşçı Cemre kazandı. Cemre kendine rakip olarak yarışmacıların tepkisini çeken Eda’yı seçti. Cemre ve Eda takımlarını yarışmacılardan oluşturarak yarışmaya başladı. İlk bölümde yarışmayı kazanan Eda’nın takımı Cemre’yi korkutsa da ikinci gün yarışmasını Cemre’nin lider olduğu ve İspanyol menüsünün hazırlandığı gün mavi takım kazandı.

DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Mavi takım ilk önce yaptığı yemeklerle kırmızı takımın arkasını düştü. Somer şef, Mehmet şef ve Danilo şefin değerlendirmesiyle ikinci gün yarışmasını mavi takım kazandı. Mavi takımın yarışmayı kazanmasının ardından kırmızı takım dokunulmazlık yarışması yaptı. Dokunulmazlık yarışmasında kırmızı takım bu hafta aşure yaptı.

Dokunulmazlık sonuçlarına göre dokunulmazlığı mavi takımın lideri Eda kazandı ve ilk eleme potasına Açelya'yı gönderdi.

Yorumlar (0)