banner731

Masterchef'te kim elendi? 7 Kasım Masterchef Türkiye elenen isim kim oldu?

Masterchef Türkiye yarışmasında 7 kasım günü yayınlanan bölümde yarışmacılar eleme heyecanı yaşıyor. Kıran kırana bir mücadeleye girişen eleme potasında olan yarışmacılar kimin eleneceğini merak ediyor. İzleyicilerin merakla izlediği Masterchef Türkiye’de finale yakınlaştıkça sevilen yarışmacılar birer birer yarışmaya veda ediyor. Yarışmayı izleyen seyirciler merakla kimin elendiğini araştırmaya başladı. Peki, Masterchef'te kim elendi? 6 Kasım Masterchef Türkiye elenen isim kim oldu?

KÜLTÜR-SANAT 07.11.2019, 21:02 07.11.2019, 22:59
Masterchef'te kim elendi? 7 Kasım Masterchef Türkiye elenen isim kim oldu?

Masterchef Türkiye yarışmasında geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde yarışmanın sevilen yarışmacılarından Murat yarışmaya veda etti. Yarışma sonrasında duygusal anlar yaşandı ve izleyiciler merakla bu hafta gerçekleştirilen yarışmada kimin veda edeceğini araştırmaya başladı.

Masterchef Türkiye’de bu hafta oynanan kaptanlık yarışını Cemre kazandı. Mavi takımın kaptanlığını alan Cemre karşısında yarışacak olan ve takımında olmasını istemediği yarışmacı Eda’yı kırmızı takımın kaptanı yaptı. Duygusal bir seçim yapacağını dile getiren Cemre geçen yarışmada Eda’ya yenilmişti. Eda’ya yenilmesinde de Suna olduğunu belirtti. Bu yüzden ilk takım arkadaşı olarak Suna’yı seçti.

MASTERCHEF’TE EDA’NIN TAKIMI KAZANDI

Eda’da kırmızı takımın lideri olarak ilk önce Güzide’yi seçti. İkinci tercih olrak ise Masterchef Türkiye’nin şampiyonu olarak ilan ettiği Batuhan’ı seçti. Ardından Rıfat ve Ekin’i seçti.

Mavi takımın lideri olan Cemre ise Suna’nın ardından Yasin, Mustafa, Kıvanç ve Alican’ı seçti.

MASTERCHEF HANGİ TAKIM KAZANDI?

Pehlivanların tadım yaptığı yarışmanın galibi her hafta eleme potasına giden Eda’nın takımı kırmızı takım oldu. Mavi takım da dokunulmazlık için yarıştı. Dokunulmazlık yarışmasında Masterchef Türkiye yarışmasına son katılan Kıvanç kazandı. Kıvanç kazanmasının ardından Mustafa’yı seçti. Takım eleme potası oylamasında ise Suna’yı seçti. Yayınlanan bölümde eleme adayı olan isimler açıklandı. İlk aday Mustafa olurken ikinci aday ise Suna oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE KİM ELENDİ?

Bugün yayınlanacak Masterchef Türkiye yarışmasında kimlerin eleme potasına düşeceği ise merak konusu oldu. Masterchef Türkiye yarışmasında kim elendi diye merak edenler için yarışmada elenen isim açıklanır açıklanmaz kamupersoneli.net olarak sizlerle paylaşacağız.

Masterchef yarışmasında 6 kasım günü yayınlanan bölümde kırmızı takım kaybetti. Suna ve Mustafa'ya kimin rakip olacağı merak konusu oldu.

Masterchef Türkiye yarışmasında eleme heyecanı yaşanırken eleme potasına düşen isimler de belli oldu. Eleme gecesi yarın oynanacak. Eleme potasında da Güzide ve Eda olacak.

ELEME POTASINDA KİMLER VAR?

Eleme potasında Mustafa, Güzide, Eda ve Suna var.

Elenen isim Eda oldu.

Yorumlar (0)