Netflix'de Yeni Bir Dönem Başlıyor! 'Rastgele Karıştırma' Özelliği Geliyor!

Online dizi izleme platformu Netflix, ekran karşısında saatlerce kendisine uygun dizi ve film arayan kullanıcıları için yeni bir özellik getiriyor. 'Rasgele karıştırma' özelliği sayesinde sizin için bir dizinin rastgele bir bölümünün seçilip beğeninize sunulacak.

Netflix'de Yeni Bir Dönem Başlıyor! 'Rastgele Karıştırma' Özelliği Geliyor!

Online dizi izleme platformu Netflix, ekran karşısında saatlerce kendisine uygun dizi ve film arayan kullanıcıları için yeni bir özellik getiriyor. 'Rasgele karıştırma' özelliği sayesinde sizin için bir dizinin rastgele bir bölümünün seçilip beğeninize sunulacak. Platformu geliştirmek adına pek çok yeniliği kullanıcılarına sunan Netlix'te gündem 'rastgele karıştırma' özelliği. Söz konusu özellik sizin için bir dizinin rastgele bir bölümünün seçilmesi üzerine olacak. 

Şirkete yakın kaynaklara dayandırılan iddialara göre, özellik ağırlıkla devamlılık özelliği olmayan dizileri kapsayacak. 

Özelliğin henüz test aşamasında olduğunun altını çizen Netflix sözcüsü konu ile ilgili şu ifadeleri kullandı: 

"Üyelerin Android uygulama üzerinden rastgele bir dizinin bir bölümünü oynatmaları üzerine bir özelliği test ediyoruz. Bu testler uzunluğa ve bölgelere göre değişiklik gösterebilir ve kalıcı olmayabilir." 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE