Netflix'de Yeni Bir Dönem Başlıyor! 'Rastgele Karıştırma' Özelliği Geliyor!

Online dizi izleme platformu Netflix, ekran karşısında saatlerce kendisine uygun dizi ve film arayan kullanıcıları için yeni bir özellik getiriyor. 'Rasgele karıştırma' özelliği sayesinde sizin için bir dizinin rastgele bir bölümünün seçilip beğeninize sunulacak.

KÜLTÜR-SANAT 24.04.2019, 17:52
Netflix'de Yeni Bir Dönem Başlıyor! 'Rastgele Karıştırma' Özelliği Geliyor!

Online dizi izleme platformu Netflix, ekran karşısında saatlerce kendisine uygun dizi ve film arayan kullanıcıları için yeni bir özellik getiriyor. 'Rasgele karıştırma' özelliği sayesinde sizin için bir dizinin rastgele bir bölümünün seçilip beğeninize sunulacak. Platformu geliştirmek adına pek çok yeniliği kullanıcılarına sunan Netlix'te gündem 'rastgele karıştırma' özelliği. Söz konusu özellik sizin için bir dizinin rastgele bir bölümünün seçilmesi üzerine olacak. 

Şirkete yakın kaynaklara dayandırılan iddialara göre, özellik ağırlıkla devamlılık özelliği olmayan dizileri kapsayacak. 

Özelliğin henüz test aşamasında olduğunun altını çizen Netflix sözcüsü konu ile ilgili şu ifadeleri kullandı: 

"Üyelerin Android uygulama üzerinden rastgele bir dizinin bir bölümünü oynatmaları üzerine bir özelliği test ediyoruz. Bu testler uzunluğa ve bölgelere göre değişiklik gösterebilir ve kalıcı olmayabilir." 

Yorumlar (0)