banner731

Nusret sosyal medya uzmanına ne kadar maaş veriyor? 30 bin lira verdiği iddia edilmişti! Nusret cevap verdi

Ünlü işletmeci Nusret Gökçe, sosyal medya hesaplarını yöneten uzmana 20 bin lira verdiği iddia edilmiş hatta önümüzdeki yıl yüzde 50 zam yaparak 30 bin liraya çıkaracağı öne sürülmüştü. Nusret sosyal medya uzmanına ne kadar maaş verdiği hakkında çıkan haberlere cevap verdi.

KÜLTÜR-SANAT 30.10.2019, 12:39
Nusret sosyal medya uzmanına ne kadar maaş veriyor? 30 bin lira verdiği iddia edilmişti! Nusret cevap verdi

Kısa bir zaman içerisinde Türkiye’de en fazla takipçiye sahip olan ünlü işletmeci Nusret Gökçe’nin sosyal medya uzmanına verdiği maaş gündeme bomba gibi düşmüştü.

MAAŞINA YÜZDE 50 ZAM YAPILACAĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Instagram'da 24 milyon takipçisi bulunan Nusret'in bir sosyal medya uzmanıyla çalıştığı ve aylık 20 bin TL ödediği iddia edilmişti. Herkesin dikkatini çeken sosyal medya uzmanı maaşı ne kadar aldığı da merak konusu olmuştu. Gündeme gelen sosyal medya uzmanın hatta önümüzdeki sene yüzde 50 zam alacağı ve 30 bin TL alacağı öne sürüldü.

NUSRET SOSYAL MEDYA UZMANINA NE KADAR MAAŞ VERİYOR?

Nusret sosyal medya uzmanı hakkında çıkan haberlere cevap verdi. Herkesin merak ettiği gibi sosyal medya uzmanına ödediği maaşı açıklaması beklenen ünlü işletmeci Nusret Gökçe’nin çıkan haberler hakkında "Tıraş haber" yorumunu yapması dikkat çekti.

Yorumlar (0)