banner731

Temizlik Benim İşim Kim Kazandı? 10 bin liranın sahibi Kim Oldu? 18 ekim Temizlik Benim İşim 45. bölüm yayınlandı

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve izleyicilerin her hafta merakla cuma gününü beklediği Temizlik Benim İşim yarışmasında bugün final günü heyecanı yaşanıyor. Hafta boyunca ev temizliği yapan yarışmacılar arasında bugün en iyi temizliği yapan yarışmacı 10 bin liranın sahibi olacak. İzleyiciler de merakla, Temizlik Benim İşim Kim Kazandı? 10 bin liranın sahibi Kim Oldu? sorularının cevaplarını aramaya başladı.

KÜLTÜR-SANAT 18.10.2019, 13:50
Temizlik Benim İşim Kim Kazandı? 10 bin liranın sahibi Kim Oldu? 18 ekim Temizlik Benim İşim 45. bölüm yayınlandı

Her hafta olduğu gibi bu hafta da Fox TV ekranlarında yayınlanan Temizlik Benim İşim yarışmasında 5 gün boyunca yarışmacılar girdikleri evleri tepeden tırnağa, dip köşe temizlediler.

TEMİZLİK BENİM İŞİM KİM KAZANDI?

4 saat boyunca ev temizliği ile uğraşan yarışmacılar diğer yarışmacılardan aldıkları puanlarla girdikleri evleri en iyi şekilde temizlemenin telaşını yaşadılar.

45. BÖLÜMDE 10 BİN LİRANIN SAHİBİ KİM OLDU?

Her gün bir yarışmacının temizlediği evde diğer yarışmacılar da 4 saat boyunca beklemenin ardından evi dip köşe kontrol ederek yarışmacının yaptığı temizliği verdikleri puanlama ile değerlendirdi. Yarışmacılar tarafından yapılan değerlendirme sonucunda her gün bir yarışmacı puan aldı. Son gün ise 10 bin liranın sahibi Kadir Ezildi'nin puanıyla belli olmuş olacak.

Yarışmacıların kıyasıya yarıştıkları Temizlik Benim İşim yarışmasında yarışmacılar 10 bin iranın yanı sıra girdikleri evde en iyi temizlik yapmanın derdine düştü. Bundan dolayı birbirlerini eleştiren yarışmacılar puanlamada da birlbirleriyle tartıştı.

Temizlik Benim İşim yarışmasında bugün 45 bölüm yayınlandı. Yayınlanan bölümde yine Kadir Ezildi renkli görüntülerin oluşmasını sağladı. Yarışmacı ile birlikte temizlik yaparak yarışmacıya puan kazandıran Kadir Ezildi son olarak vereceği puanlama ile bugünün kazananı açıklayacak.

Bugünün kazananı yarışmanın sonunda açıklanır açıklanmaz sizlerle paylaşacağız

Yorumlar (0)