Yaşamak Güzel Şey Filminin Oyuncu Kadrosu! ? Yaşamak Güzel Şey Filmi Hikayesi

Yaşamak Güzel Şey oyuncu kadrosu ekran başındaki birçok kişinin merakla araştırdığı konu olmaya başladı. Peki, Yaşamak Güzel Şey oyuncuları arasında kimler yer alıyor? İşte, Mandıra Filozofu filminden tanınan Müfit Can Saçıntı'nın oyuncu kadrosunda yer aldığı film hakkında bazı bilgiler...

KÜLTÜR-SANAT 18.02.2019, 21:02
Yaşamak Güzel Şey Filminin Oyuncu Kadrosu! ? Yaşamak Güzel Şey Filmi Hikayesi

YAŞAMAK GÜZEL ŞEY OYUNCULARI KİMDİR?

Müfit Can Saçıntı'nın duygusal komedi türündeki, üçüncü filminde Saçıntı, başrolü Yasemin Conka ile paylaşıyor. İkiliye, Zihni Göktay, Ayşegül Atik, Günay Karacaoğlu, Reha Özcan, Renan Bilek, Onur Dilber, Merve Hazer, Bahar Süer, Fulden Akyürek, Nihan Tarhan, Nihan Taşyürek, Ali Çoban ve Fatih Koyunoğlu gibi güçlü oyunculardan oluşan dev bir kadro eşlik ediyor.

YAŞAMAK GÜZEL ŞEY FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Mandıra Filozofu filmleriyle dikkat çeken Müfit Can Saçıntı’nın imzasını taşıyan Yaşamak Güzel Şey, yaşam koşullarına boyun eğen pısırık bir adam olan Müfit’in, başına gelen talihsiz bir olay ile başkaldıran bir anti kahramana dönüşmesini ve yaşamın güzelliklerini keşfetmesini konu alıyor. Çekimleri İstanbul’da Atatürk Arboretumu‘nda (Ağaç Müzesi) yapılan Yaşamak Güzel Şey, sonbaharın eşsiz renklerini yansıtan görüntüleriyle sinemaseverlere tam bir görsel şölen yaşatıyor. 

Yorumlar (0)