Yemekteyiz kim kazandı? 18 ekim Seda Sayan Yemekteyiz kazananı açıklayacak!

TV 8 ekranlarında yayınlanan ve her gün farklı bir yarışmacının kendi evinde hazırladığı sofraya konuk olan Seda Sayan ve yarışmacılar bugün yayınlanacak bölüm sonrasında kimin kazandığını öğrenecek. İzleyicilerin ekrana kilitlenerek izlediği yarışmada bugün ödülün sahibi açıklanacağı için seyirciler, Yemekteyiz kim kazandı? sorusunun cevabını arıyor.

KÜLTÜR-SANAT 18.10.2019, 15:26 18.10.2019, 15:39
Yemekteyiz kim kazandı? 18 ekim Seda Sayan Yemekteyiz kazananı açıklayacak!

Onur Büyüktopçu’nun sunuculuğu bırakmasının ardından Seda Sayan’ın sunuculuğunu yaptığı Yemekteyiz yarışmasında heyecan dorukta yaşanıyor. Hafta başından beri sofralara renk katan Yemekteyiz yarışmasında bugün en iyi yemek yapan yarışmacı açıklanacak.

YEMEKTEYİZ YARIŞMACISI DİKKAT ÇEKTİ

Yemekteyiz yarışmasında bu hafta yarışmaya katılan ve öğrenci olan yarışmacı dikkat çekti. Yarışmacının hareketleri ve kendine has üslubuyla misafirlerini ağırlaması herkes tarafından konuşuldu. YEMEKTEYİZ KİM KAZANDI?

Haftanın ilk gününden itibaren bugünü bekleyen yarışmacılar sonunda birincinin kim olduğunu öğrenecek. Seda Sayan tarafından açıklanacak birinci büyük ödülün sahibi olarak evine dönecek ya da evinde kalacak. 

Her gün bir yarışmacı hem yaptığı yemeklerle hem de sunumlarıyla yarışmacıları etkilemeye çalıştı. Bugün yayınlanacak bölümde de hangi yarışmacının diğer yarışmacıları daha iyi etkilediği görülecek.

Yarışmanın birincisi açıklanır açıklanmaz payalaşacağız.

Yorumlar (0)