banner731

Zuhal Topal’la sofrada kim kazandı? 18 Ekim 15 bin lira ödülünün sahibi kim oldu?

Zuhal Topal’ın sunduğu ve birbirinden renkli yarışmacıların yer aldığı Zuhal Topal’la sofrada yarışmasında bugün de 15 bin lirayı kimin kazandığı açıklanacak. İzleyicilerin merakla izlediği yarışmada bugün herkes ekrana odaklanacak.

KÜLTÜR-SANAT 18.10.2019, 16:08
Zuhal Topal’la sofrada kim kazandı? 18 Ekim 15 bin lira ödülünün sahibi kim oldu?

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve Zuhal Topal’ın hazırlayıp sunduğu Zuhal Topal’la sofrada yarışmasında bugün finale gelindi. Bir haftadır yarışmacılar yaptıkları yemeklerle en yüksek puanları toplamayı amaçladı.

ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA KİM KAZANDI?

Zaman zaman Zuhal Topal’la sofrada yarışmasında masada sinirler gerilse de yarışmacıların yaptığı tatlılar bütün sinirleri yumuşattı. Yarışmacılar final heyecanın yaşandığı bugün de yapacakları puan değerlendirmeleri ve eleştirilerle kimin birinci olduğunu belirleyecek.

18 EKİM ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA KAZANAN BELLİ OLACAK

Zuhal Topal’la sofrada yarışmasında bütün puanlama ve değerlendirme yapılmanın ardından Zuhal Topal 15 bin lirayı kazanan yarışmacıyı açıklayacak. Sonrasında ise yarışmacı büyük ödülün sahibi olmuş olacak.

Önümüzdeki haftada da farklı yarışmacıların evlerin Zuhal Topal’la sofrada yarışması tüm hızıyla devam edecek. Bu hafta kimin kazandığı açıklandığı takdirde sizlerle paylaşacağız.

Yorumlar (0)