Künye

Künye

KAMU PERSONELİ

İmtiyaz Sahibi

Gülsemin Akman

E-posta

İşbirliği ve Reklam için >>> bilgi@kamupersoneli.net

Sunucu Hizmetleri

 TURHOST

Haber – içeriklerle ilgili şikayet ve tüm işlemler için lütfen öncelikle destek@kamupersoneli.net mail adresine yazılı mail atınız.
Sitede yayınlanan tüm yazarların yazdığı makalelerinin sorumlulukları yazarların kendilerine aittir. Ayrıca haber ajanslarının tüm haberleri haberi servis eden haber ajanslarının sorumluluğundadır. Kamu Personeli bu haberler ile ilgili sorumlu tutulamaz.

© Copyrigth 2020 egehaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları kamupersoneli.net’a aittir. sitede yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar kamupersoneli.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. kamupersoneli.net’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. kamupersoneli.net’e hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the kamupersoneli.net However, sometimes the kamupersoneli.net uses third parties to process your information. egehaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the kamupersoneli.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the kamupersoneli.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the kamupersoneli.net and its services. When you use kamupersoneli.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more