2018 Yılı BİLSEM Öğretmen Seçme ve Atama Kılavuzu Yayımlandı

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, resmi internet sayfası üzerinden yayımladığı bir duyuru ile 2018 yılı içerisinde Bilim ve Sanat Merkezlerine öğretmen seçme ve atama kılavuzunun yayımlandığını duyurdu. Duyuruya dair tüm ayrıntıları haberimizde paylaşıyoruz.

2018 Yılı BİLSEM Öğretmen Seçme ve Atama Kılavuzu Yayımlandı

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü internet sayfası üzerinden bir duyuru yayımladı. Yayımlanan duyuruda, 2018 yılı içerisinde Bilim ve Sanat Merkezlerine öğretmen atamalarına ilişkin kılavuzun yayımlandığını bildirdi.

2018 YILI BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA KILAVUZU YAYIMLANDI

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuruya göre, bilim ve sanat merkezlerinin öğretmen ihtiyacının karşılanması için öğretmen alımı yapılacağının açıklandığı bildirilerek öğretmen alımlarının yapılacağı sürece dair bilgiler verildi. 

Söz konusu öğretmen atamaları için 2018 yılı Bilim ve Sanat Merkezlerine öğretmen atama kılavuzunun yayımlandığının bildirildiği duyuruda öğretmen alım kontenjanlarının ayrıca duyurulacağı aktarıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Yayımlanan Duyuru Metni

Bakanlığımıza bağlı bilim ve sanat merkezlerinin öğretmen ihtiyacının karşılanmasına yönelik öğretmen alımı yapılacaktır. Başvuru ve başvuruya ait onay süreci 05-16 Şubat 2018 tarihleri arasında //mebbis.meb.gov.tr internet adresinden gerçekleştirilecektir. Öğretmen seçme ve atama sürecine ilişkin iş ve işlemlerin kılavuzda yer alan hükümler doğrultusunda yapılması gerekmektedir. Bilim ve sanat merkezlerine ilişkin kontenjanlar //orgm.meb.gov.tr/ adresinden ayrıca duyurulacaktır.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 05:04
YORUM EKLE