Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Seyit Ali Büyük'ün Ataması Yapıldı

Şuan Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde bulunan yürüten Seyit Ali Büyük'ün Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atamasının yapıldığı açıklandı.

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Seyit Ali Büyük'ün Ataması Yapıldı

Uzun zamandan beri Konya İl Milli Eğitim Müdürü olarak görevde bulunan Mukadder Gürsoy ise Milli Eğitim Bakanlığı Müfettişi olduğu açıklandı.

Bu yüzden şuan Çorum İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Seyit Ali Büyük'ün Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

SEYİT ALİ BÜYÜK KİMDİR?

1962'de Konya'da doğdu. İlk, orta, lise ve üniversite öğreniminden sonra 1986 yılında Trabzon- Çaykara Köknar Köyü Ortaokulunda öğretmenliğe başladı. 2001 yılına kadar Konya, Trabzon ve Erzincan'da öğretmenlik ve yöneticilik yaptı.

2001-2005 yıllarında İsviçre Eğitim Ataşeliği nezdinde Türkçe ve Türk Kültürü Dersleri öğretmenliği yaptı.

İsviçre Zürich Eğitim Dairesi tarafından bir tercümesi yayımlandı. 2005-2014 yılları arasında Konya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. 27 Ocak 2014 tarihinde Çorum İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başladı.

İngilizce, Almanca ve Arapça bilen Seyit Ali Büyük, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE