MEB'den Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Sınav ve Mülakat Başvurularına İlişkin Duyuru

Milli Eğitim Bakanlığı geçtiğimiz günlerde yayımladığı bir duyuru ile yurt dışında bulunan ilgili birimlerde görevlendirmek üzere öğretmen görevlendirilmesi yapılacağını açıklamıştı. Söz konusu görev için düzenlenecek sınava başvuruda bulunacak adaylara bakanlık tarafından yeni bir duyuru yayımlandı.

MEB'den Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Sınav ve Mülakat Başvurularına İlişkin Duyuru

Milli Eğitim Bakanlığı Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımladı. MEB tarafından yayımlanan duyuruda, yurt dışında görevlendirilecek öğretmenlerin girecekleri sınavlara dair bilgiler verildi.

MEB'DEN YURT DIŞINDA GÖREVLENDİRİLECEK ÖĞRETMENLERE SINAV MÜLAKAT DUYURUSU

Milli Eğitim Bakanlığı Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğü'nce yayımlanan duyuruda, yurt dışında görevlendirielcek öğretmenlerin gireceği  Mesleki Yeterlilik Sınavı ve Temsil Yeteneği Mülakat sınavlarına başvuru sürecinin uzatıldığını duyuruldu. 

Söz konusu duyuruda ayrıca Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı ve Temsil Yeteneği Mülakatı başvuru ve okul / kurum onay işlemlerinin 7 Şubat'a kadar devam edeceği bildirildi. 

Milli Eğitim Bakanlığı Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuru,

''24 Şubat 2018 tarihinde yapılması planlanan Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı ve Temsil Yeteneği Mülakatına yönelik son başvuru tarihi 29 Ocak 2018´den, 7 Şubat 2018 tarihine kadar uzatılmıştır. Buna göre Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Mesleki Yeterlilik Sınavı ve Temsil Yeteneği Mülakatı başvuru ve okul / kurum onay işlemleri 07.02.2018 Çarşamba günü saat 18.00´a kadar devam edecektir.''

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE