MEB Okulların Temizlik Personeli İhtiyacı İçin İl Müdürlüklerine Yazı Gönderdi!

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından İl Milli Eğitim Müdürlükleri'ne yazı gönderildi. Ayrıca yazı içerisinde yer alan detaylarda ise; okullarda temizlik ihtiyacının giderileceğini belirtti ve okullardan ihtiyaç listesi talep edildi.

MEB Personeli 06.09.2018, 09:26 06.09.2018, 12:03
MEB Okulların Temizlik Personeli İhtiyacı İçin İl Müdürlüklerine Yazı Gönderdi!

Konuyla alakalı olarak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Bakanlığa bağlı Strateji Geliştirme Başkanlığının ilgili yazısında yer alan ifadelerde ise;

"Bilindiği üzere, 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile 375 sayılı KHK'ya eklenen Geçici 23 ve 24 üncü maddeleri ile personel çalıştırmasına dayalı hizmet alımı ihaleleri sonlandırılmış, bu kapsamda görev yapanların kadroya alınmasına ilişkin hususlar belirlenmiştir" denildi.

Ayrıca Bakanlık yayımladığı duyuruya göre bu ifadeleri kullandı;

"Bu kapsamda, 2018-2019 eğitim-öğretim yılında Genel Müdürlüğümüze bağlı tüm okul ve kurumların temizlik, yemek vb. yardımcı hizmetlerini yürütecek personel ihtiyacının (okul-aile birliği kapsamında çalıştırılanlar hariç) belirlenmesi amacı ile ekte gönderilen çizelgenin excel biçiminin bozulmadan tanzim edilerek, konunun aciliyeti nedeni ile ikinci bir yazışmaya meydan verilmeden gerekli hassasiyetin gösterilerek Müdürlüğünüz tarafından tüm ilçeler tamamlandıktan sonra tek liste halinde 06 Eylül 2018 tarihi mesai bitimine kadar tegm_idari_mali_isler@meb.gov.tr adresine gönderilmesini rica ederim." denildi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (1)
Ben Osman 1 yıl önce
Afyonda yaşıyorum is ariyorum