MEB Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretim Görevlisi Başvuru Sonuçlarını Açıkladı

Milli Eğitim Bakanlığı yayımladığı bir duyuru ile yurt dışında bulunan ilgili birimlerde görevlendirmek üzere öğretim üyesi, öğretim görevlisi ve okutman alımı yapacağını duyurmuştu. Söz konusu ilana yapılan başvuru sonuçları açıklandı. Detaylar haberimizde...

MEB Personeli 17.04.2018, 20:42 12.02.2019, 15:51
MEB Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretim Görevlisi Başvuru Sonuçlarını Açıkladı

Milli Eğitim Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru yayımladı. 

Bakanlığın, AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuruda, yurt dışında görevlendirilecek öğretim görevlisi alımı başvuru sonuçlarının açıklandığını duyurdu. 

MEB'DEN YURT DIŞINDA GÖREVLENDİRİLECEK ÖĞRETİM GÖREVLİLERİNE İLİŞKİN DUYURU

Hatırlanacağı üzere Milli Eğitim Bakanlığı geçtiğimiz günlerde yurt dışında görevlendirmek üzere öğretim görevlisi alımı yapılacağını duyurmuştu. 

Söz konusu görevlendirme için başvuru kılavuzu yayımlayan MEB alımlara dair bilgiler vermişti. 

Yurt dışında bulunan MEB birimlerinde görevlendirilecek olan öğretim görevlisi alımına başvuru yapmak isteyen adaylar bakanlık tarafından yayımlanan başvuru kılavuzuna göre belirtilen tarihler arasında başvurularını yapmışlardı. 

BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI

Milli Eğitim Bakanlığı AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü konuya ilişkin yeni bir duyuru yayımlayarak söz konusu görevlendirme için yapılan başvuruların incelendiğini ve başvuru sonuçlarının açıklandığını duyurdu. 

İlana başvuruda bulunan adaylar başvuru sonuçlarını Milli Eğitim Bakanlığı AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü'nün web sayfası üzerinden öğrenebilecekler. 

Yorumlar (0)