Yurt Dışına İngilizce Dil Eğitimi Görmek Üzere Gönderilecek Öğretmenlerin Sözlü Sınav Sonucu Belli Oldu

Milli Eğitim Bakanlığı, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü'nün resmi web adresi üzerinden yayımlanan duyuru ile beraber Yurt Dışına İngilizce Dil Eğitimi Görmek Üzere Gönderilecek Atölye Ve Laboratuvar Dersleri Öğretmenlerinin Sözlü Sınav Sonuçları belli oldu.

Yurt Dışına İngilizce Dil Eğitimi Görmek Üzere Gönderilecek Öğretmenlerin Sözlü Sınav Sonucu Belli Oldu

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde bulunan ilgili birimi; Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından yeni bir duyuru yayımlandı.

Söz konusu yayımlanan duyuru içerisinde ise; Yurt Dışına İngilizce Dil Eğitimi Görmek Üzere Gönderilecek Atölye Ve Laboratuvar Dersleri Öğretmenlerinin Sözlü Sınav Sonuçları belli olduğu ifade edildi.

Ayrıca sonuçlara; adaylar şahsi Türkiye Cumhuriyet kimlik numaraları ve sonuç sorgulama ekranı üzerinde yer alan güvenlik kodu ile erişim sağlayabileceklerine yer verildi.

Mesleki Ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünce Yurt Dışına İngilizce Dil Eğitimi Görmek Üzere Gönderilecek Atölye Ve Laboratuvar Dersleri Öğretmenlerinin Sözlü Sınav Sonuçları

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 19:16
YORUM EKLE