Aktif Eğitim Sendikasında Öğretmenler Açığa Alındı

Aktif Eğitim Sen'de kaç öğretmen açığa alındı ? Açığa alınan öğretmenlerin soruşturması nasıl devam edecek ? Tüm cevaplar ve çok daha fazlası haberimizde...

MEB Personeli 19.07.2016, 22:49 19.07.2016, 22:55
Aktif Eğitim Sendikasında Öğretmenler Açığa Alındı
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sonrası Aktif Eğitim Sendikası'nın 81 ilde şube başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliği yapan öğretmenleri, görevden aldı.

Bakanlık yetkilerinden alınan bilgiye göre, Aktif Eğitim Sendikası'nın 81 ilde şube başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliğini yürüten öğretmenler görevden alındı.

MEB, FETÖ'nün darbe girişimi sonrası merkez ve taşra teşkilatında 15 bin 200 kamu personelini açığa almış, özel öğretim kurumundaki 21 bin personelin çalışma ruhsatlarının iptal edilmesine ilişkin süreci de başlatmıştı. 

Kamupersoneli.net / AAYorumlar (1)
CELAL ALTUNTEPE 3 yıl önce
Yıllardır aramızda kanser hücresi gibi nifak tohumu saçan bu insanlar gerçekten ayristici ve nifak nedenidir. Eğer fetoşa hizmet edeceklerse bunu kendi inlerinde yapmalılar. Devletin okulunda devletin imkan ve maaşını alıp sayın CUMHUR BASKANIMIZA TAYYİB ERDOĞANa kufrediyorlar. Bizleri tahrik edip suç işlemeye zorluyorlar. Bu alacakları mutlak ve mutlak aramızdan temizleyin.