Bank Asya Hesabından Dolayı Açığa Alınan Personellere MEB Araştırması Yapılacak

Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında Bank Asya hesabından dolayı açığa alınan personellere MEB araştırması yapılacağını ifade etti.

Bank Asya Hesabından Dolayı Açığa Alınan Personellere MEB Araştırması Yapılacak

Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk kendine ait sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu. İsmail Koncuk paylaşımında Bank Asya hesabından dolayı açığa alınan personellerin MEB tarafından araştırılacağını ifade etti. Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk'un paylaşımını aşağıda paylaşıyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Bank Asya hesabından dolayı yaklaşık bin kişi açığa alındı. İsmail Koncuk'un paylaşımına göre bu kişilere ilişkin Milli Eğitim Bakanlığı çevre inceleme araştırması yapacak. Bu araştırmalar kapsamında Milli Eğitim Bakanlığının bir yol haritası çizeceği düşünülüyor.

İSMAİL KONCUK'UN PAYLAŞIMI

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Bank Asya hesabı sebebiyle açıkta olan yaklaşık bin kişi ile ilgili ilerde sosyal çevre araştırması yapılacaktır. Hayırlısı.

Bu araştırmaların güzel sonuçlar doğurmasını, valilikler tarafından açığa alınmış olanlarla ilgili de olumlu gelişmeler olmasını diliyorum. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE