2016 Maliye Bakanlığı Maaş ve Muhasebet Sorgulama Nasıl Yapılır? E-Bordro Sorgulama Nasıl Yapılır? Kesintiler Nasıl Öğrenilir?

Bordro sorgulamak artık çok kolay. Maaşınızın detaylarını, maaşınızda meydana gelen kesintileri ve hizmet dökümünüzü aşağıda verilen linke tıklayarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Memurlar 31.05.2016, 10:14 29.01.2019, 19:04
2016 Maliye Bakanlığı Maaş ve Muhasebet Sorgulama Nasıl Yapılır? E-Bordro Sorgulama Nasıl Yapılır? Kesintiler Nasıl Öğrenilir?

E-Devlet Hizmetlerinden olan ve çok sayıda kişinin kullanmakta olduğu bordro sorgulama veya maaş bordro bilgilerine ulaşmak artık çok kolay. Günümüzde sıkça kullanılan ve ister evde ister iş yerinde olsun her yerde bu hizmetten faydalanabiliyoruz.


Bordro bilgileri sorgulama hizmeti ile vatandaşlar Devlet tarafından yapılan maaş düzenlemelerini, maaşlar üzerinden yapılan kesintilerini rahatlıkla öğrenebiliyor. Türkiye genelinde yaklaşık olarak 1 Milyon 900 bin memur bu yolla maaş bilgilerine erişebiliyor.

Kesintilerde Öğreniliyor

Artık yaygın olarak kullanılan E-Devlet bilgilendirme sistemi ile artık tüm bilgilere kolaylıkla erişilebiliyor. Vatandaşlar Herhangi bir kuruma gitmeye veya sıraya girmeye gerek kalmadan online olarak istedikleri yerden istedikleri bilgilere gönül rahatlığıyla ulaşabiliyorlar.


Bordo sorgulama ile maaşlar üzerinde yapılan zamlar, kesintiler ve brüt maaşlar gibi detaylar e-bordro maaş sorgulama ile rahatlıkla öğrenilebiliyor. 

Yorumlar (0)