2017 Mart Ayı Maaş Bordrosu Yayınlandı

657'ye tabi olarak görev yapmakta olan memurların 2017 Mart ayı maaş bordrosu yayınlandı. Maaş bordrosu ile maaş kesintilerinizi öğrenebilir, sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz...

2017 Mart Ayı Maaş Bordrosu Yayınlandı

Her ay, e-devlet üzerinden  maaş gününden bir önce (her ayın 14'ü) yayımlanan 657'ye tabi devlet memurlarının 2017 Mart ayı maaş bordrosu yayınlandı. E-bordro hizmeti 657'ye tabi olarak görev yapan devlet memurlarını kapsamaktadır.

Devlet memurlarının maaş bordrosu sorgulama işlemleri e-devlet üzerinden yapılmaktadır. Sorgulama ve görüntüleme işlemleri için e-devlet şifresine sahip olmak gerekir.

2017 Mart ayı maaş bordrosu 14 Mart 2017'de e-devlet üzerinden yayınlandı. Memurlar, maaş bordrolarını e-devlet sistemine şifreleriyle giriş yaparak görüntüleyebilecekler.

E-Devlet Şifresi Edinme İşlemleri

* E-bordro hizmeti üzerinden maaş bordrosunu görüntülemek isteyen memurlar PTT şubelerinden 2 TL karşılığında e-devlet şifresine erişebilirler.

Şifresini unutanlar için PTT'den yeni şifre edinme işlemleri 4 TL karşılığında yapılmaktadır.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 15:39
YORUM EKLE