Ekim Ayı Memur Maaş Bordrosu Yayımlandı (Kamu Personeli e-Bordro Sorgulama Ekranı)

Kamu personelleri tarafından merakla beklenen 2017 Ekim ayı maaş bordrosu yayımlandı. Maaş bordrosuna erişim nasıl sağlanır, e-bordro sorgulama işlemleri nasıl yapılır? Haberimizde...

Ekim Ayı Memur Maaş Bordrosu Yayımlandı (Kamu Personeli e-Bordro Sorgulama Ekranı)

Kamu personellerinin maaşlarından yapılan kesintileri ve maaşlarına dair bütün detayları görüntüleme imkanı sağlayan ve Maliye Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan e-bordro hizmeti personeller kolaylık sağlıyor.

Kamu personelleri tarafından her ay merakla beklenen ve her ayın 14'ünde erişime açılan e-bordro Ekim ayı erişime açıldı. Binlerce kamu personeli e-bordro ile maaş detaylarına ulaşabilecek. e-bordro hizmeti sayesinde hem içinde bulunulan aya ait maaş detayları hem de önceki ayın detaylatı görüntülenebiliyor.

e-Bordro Görüntüleme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Memurlar Ekim ayı maaşlarını turkiye.gov.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak öğrenebilecekler.

Şifresi Olmayan Memurlar

e-Devlet şifresi olmayan memurlar herhangi PTT şubesine giderek 2 lira ödemek suretiyle şifrelerini alabilecekler. 

e-Bordrodan Kimler Yararlanabilir?

2006/4 sayılı Başbakanlık genelgesi kapsamında maaşları Kamu Harcama ve Muhasebe Bilişim Sistemi üzerinden ödenen, 657 sayılı Devlet Memurları kanununa tabi memurlar ile kadro karşılığı sözleşmeli olarak çalışan personel e-Bordro hizmetinden yararlanabilir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 19:17
YORUM EKLE