Eylül Ayı Maaş Bordosu Yayımlandı (Kamu Personeli e-Bordro Sorgulama Ekranı)

Binlerce kamu personeli tarafından beklenen 2017 Eylül ayı maaş bordrosu yayımlandı. Maaş bordrosuna nasıl ulaşılacak? Detaylar haberimizde...

Memurlar 14.09.2017, 11:41 08.02.2019, 16:35
Eylül Ayı Maaş Bordosu Yayımlandı (Kamu Personeli e-Bordro Sorgulama Ekranı)

Bilindiği gibi e-Bordro kamu personellerinin kendilerine ait bordroları listelemek ve bordro detaylarını öğrenmek için hizmete alındı. e-Bordro'nun 2017 Eylül ayı Bordrosu da yayımlandı.

Binlerce çalışan e-Bordro sorgulama ekranı ile Eylül ayı e-Bordrolarına ulaşabiliyorlar. Memurlar bu sayede geçmiş dönemdeki maaş bordrolarına da ulaşabiliyorlar. e-Bordroya ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. 

Eylül Ayı e-Bordro Sorgulama Ekranı

657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabii çalışanlar için maaş bordroları yayımlandı. Bordrolar e-Devlet üzerinden yayımlandı. e-Devlet sistemi üzerinden bordrolar yayımlandığı için maaş bordrolarına çalışan kişiden başkası ulaşamaz.

E-BORDRO NASIL GÖRÜNTÜLENİR?

www.turkiye.gov.tr adresinde sayfanın üst kısmında bulunana Siteme Giriş butonuna tıklayarak şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Arama butonu veya e-hizmetten yapmak istediğinizi yazın. Bu kısıma e-Bordro yazarak bordro ile alakalı tüm bilgileri görebilirsiniz.

KAMUPERSONELİ.NET | ANKARA

Yorumlar (0)