Eylül Ayı Maaş Bordosu Yayımlandı (Kamu Personeli e-Bordro Sorgulama Ekranı)

Binlerce kamu personeli tarafından beklenen 2017 Eylül ayı maaş bordrosu yayımlandı. Maaş bordrosuna nasıl ulaşılacak? Detaylar haberimizde...

Eylül Ayı Maaş Bordosu Yayımlandı (Kamu Personeli e-Bordro Sorgulama Ekranı)

Bilindiği gibi e-Bordro kamu personellerinin kendilerine ait bordroları listelemek ve bordro detaylarını öğrenmek için hizmete alındı. e-Bordro'nun 2017 Eylül ayı Bordrosu da yayımlandı.

Binlerce çalışan e-Bordro sorgulama ekranı ile Eylül ayı e-Bordrolarına ulaşabiliyorlar. Memurlar bu sayede geçmiş dönemdeki maaş bordrolarına da ulaşabiliyorlar. e-Bordroya ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. 

Eylül Ayı e-Bordro Sorgulama Ekranı

657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabii çalışanlar için maaş bordroları yayımlandı. Bordrolar e-Devlet üzerinden yayımlandı. e-Devlet sistemi üzerinden bordrolar yayımlandığı için maaş bordrolarına çalışan kişiden başkası ulaşamaz.

E-BORDRO NASIL GÖRÜNTÜLENİR?

www.turkiye.gov.tr adresinde sayfanın üst kısmında bulunana Siteme Giriş butonuna tıklayarak şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Arama butonu veya e-hizmetten yapmak istediğinizi yazın. Bu kısıma e-Bordro yazarak bordro ile alakalı tüm bilgileri görebilirsiniz.

KAMUPERSONELİ.NET | ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 16:35
YORUM EKLE