Memurların Temmuz Ayı Maaş Bordroları Erişime Açıldı

Kamu kurum ve kuruluşlarında görevli devlet memurlarının 2017 yılının Temmuz ayına ait maaş bordroları e-devlet üzerinden erişime açıldı.

Memurların Temmuz Ayı Maaş Bordroları Erişime Açıldı

Kamu kurum ve kuruluşlarında görevli devlet memurlarının 2017 yılının Temmuz ayına ait zamlı maaş bordroları e-devlet üzerinden memurların erişimine açıldı. 

E-BORDRO SORGULAMASI NASIL YAPILIR?

Memurların maaş bordrosunu görüntülemek için e-devlet sistemine giriş yapmaları gerekmektedir. Memurlar, PTT şubelerinden edinecekleri e-devlet şifresi ile birlikte Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaralarını, e-devlet sitesinde yer alan sistem giriş paneline girerek, sisteme giriş yapabilecekler ve e-bordrolarına erişim sağlayabileceklerdir. 

E-BORDRO HİZMETİNDEN KİMLER FAYDALANABİLİR?

657 sayılı Devlet Memurları Kanununa göre, e-bordro hizmetinden 4/B'ye bağlı personeller ve geçici statüde olan personeller faydalanamıyor. 4/B ve geçici statüde olan personellerinin yanı sıra, e-bordro hizmetini diğer sözleşmeli personeller de kullanamıyor. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019, 19:14
YORUM EKLE