Memurların Temmuz Ayı Maaş Bordroları Yayımlandı! e-Bordro Sorgulama

Memurların 2018 yılı Temmuz ayı zamlı maaş bordrosu yayımlandı. 2018 Temmuz zammı maaşlara yansıdı. İşte 2018 yılı Temmuz ayı zamlı maaş bordroları sitemizde...

Memurların Temmuz Ayı Maaş Bordroları Yayımlandı! e-Bordro Sorgulama

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan kamu personellerinin Temmuz ayı maaş bordroları Maliye Bakanlığının uygulaması olan e- Bordro üzerinden yayımlandı.

Kamu personelleri e- Bordro sorgulama üzerinden maaş bordrolarını görüntüyebiliyorlar.

Ayrıca bu bordrolar kapsamında devlet memuru olarak görev yapanlar kendi maaş bordrolarını kolaylıkla inceleyebiliyorlar.

Peki e-Bordro sorgulama nasıl yapılacak? Bu konu hakkında detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Memurların 2018 zamlı maaş bordroları yayımlandı.

2018 yılı Temmuz ayı zammı maaşlara yansıdı. Enflasyon farkı ile beraber memurların zamlı maaş tutarları için e- bordro e- devlet üzerinden memurların erişimine açıldı.

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanlar 2018 Temmuz zamlı maaş tutarlarını öğrenmek için e- devlet üzerinden erişim sağlayabilirler.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2019, 23:27
YORUM EKLE