Ocak 2018 memur maaş bordrosu E-devlet üzerinden yayımlandı

Memurların 2018 yılı Ocak ayı zamlı maaş e-bordroları e-devlet üzerinden yayımlandı. İşte Ocak 2018 memur maaş e-bordro sorgulama sayfası.

Ocak 2018 memur maaş bordrosu E-devlet üzerinden yayımlandı

Kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan memurların 15 Ocak 2018 maaş bordroları Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü tarafından yayımlandı.

Ocak ayı 2018 zamlı memur maaşları bordro sorgulama işlemini e-devlet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 15 Ocak 2018 zamlı memur maaşları e-bordro üzerinden vergi ve kesinlirle görüntülenebilmektedir.

Kamu personelleri 2018 Ocak ayı maaşlarını enflasyon zammı ve toplu sözleşmenin getirdiği yüzde 4 zam oranı eklenmiş şekliyle alacak. Memurlar e-bordro sorgulama sayfasına TC kimlik numaraları ve e-devlet şifreleri ile giriş yapabilecek.

MEMURLARIN EK ÖDEMESİ DE ZAMLI OLACAK

Memurların Ocak 2018 zamlı maaşlarının ek ödemeleri de zamlı şekilde hesaplara yatırılacak. E-bordro sistemi üzerinden birçok üzerinden birçok sorgulama işlemi yapılabilmektedir.

MEMUR VE EMEKLİLER ENSFLASYON FARKIYLA YÜZDE 5,69 ZAM YAPILACAK

2017 Ağustos'unda yeni imzalanan toplu sözleşmeye göre memurlar ve emeklileri, 2018 Ocak-Temmuz döneminde yüzde 4 zam alacaklar. Yine toplu sözleşmeye göre, 2017'nin temmuz-aralık döneminde, 6 aylık enflasyonun yüzde 4'ü geçtiği için ; aradAki fark, maaşlara yansıtılacak.Toplamda Yüzde 5,69 zam alınacak.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 04:39
YORUM EKLE