16 Eylül Tarihli Atama Kararları Resmi Gazete'de Yayımlandı

16 Eylül 2017 tarihli Resmi Gazete'de, Başbakan Yardımcılığı, Avrupa Birliği, Dışişleri, Çevre ve Şehircilik ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlıklarına ilişkin atama kararları yayımlandı.

MEVZUAT 16.09.2017, 08:51 16.09.2017, 08:51
16 Eylül Tarihli Atama Kararları Resmi Gazete'de Yayımlandı

Başbakan Yardımcılığı, Avrupa Birliği, Dışişleri, Çevre ve Şehircilik ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlıklarına ilişkin atama kararları, 16 Eylül 2017 tarihli Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre;

Avrupa Birliği Bakanlığı Müşavirliğine Mehmet Süreyya Süner, Bilim,  Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Ürünleri Güvenliği ve Denetimi Genel  Müdürlüğüne Tarım Reformu Genel Müdür Yardımcısı Uğur Büyükhatipoğlu atandı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Balıkesir Çevre ve Şehircilik İl  Müdürü Mehmet Gökçek başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

Başbakan Yardımcılığına bağlı Toprak Mahsulleri Ofisi  Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine İbrahim Sepici, Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ  Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine de Ahmet Erdem atandı.

Dışişleri Bakanlığı Dış Politika Danışma Kurulu Üyeliğine Büyükelçi  Kerim Uras,Siyaset Planlama Genel Müdürlüğüne Büyükelçi Burak Akçapar, İkili  Siyasi İşler Genel Müdürlüğüne Büyükelçi Fazlı Çorman, Enformasyon Genel Müdür  Yardımcılığına Ali Tolga Kaya, İletişim ve Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdür  Yardımcılığına Serhat Aksen, Güney Asya Genel Müdür Yardımcılığına Rakibe Demet  Şekercioğlu, İnsan Kaynakları Daire Başkanlığına Büyükelçi Mustafa Pulat, Bilişim  Teknolojileri Daire Başkanlığına da Ufuk Ekici getirildi.

Bakanlığın Teftiş Kurulu üyeliklerine ise büyükelçiler Taner Karakaş,  Ömür Şölendil, Ahmet Ülker ve Serra Kaleli'nin atamaları gerçekleştirildi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)