21 Ekim Tarihli Atama Kararları Resmi Gazete'de Yayımlandı

Başbakan Yardımcılığı, Adalet ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlıklarına Ait Atama Kararları, Resmi Gazete'de yayımlandı.

MEVZUAT 21.10.2017, 08:32 08.02.2019, 19:39
21 Ekim Tarihli Atama Kararları Resmi Gazete'de Yayımlandı

21 Ekim 2017 tarihli Resmi Gazete'de, Başbakan Yardımcılığı, Adalet ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlıklarına Ait Atama Kararları yayımlandı. Buna göre;

HAZİNE MÜSTEŞARLIĞI

Kamu Sermayeli Kuruluş ve İşletmeler Genel Müdürlüğüne Mehmet Kaya, Kamu Sermayeli Kuruluş ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcılığına Salih Sevim,  Hazine Konrolörlüğüne Stajer Hazine Kontrolörlüğüne Çiğdem Kahveci atandı.

ADALET BAKANLIĞI

Bakanlık Yüksek Müşavirliğine Davut Öksüz atandı.

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI

Aydın Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Politikalar İl Müdürlüğüne Seyfi Bozçelik atandı.

SALİH SEVİM KİMDİR?

978 Akçaabat doğumlu Salih Sevim, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun olduktan sonra ilk olarak Ankara Vergi Dairesi Başkanlığında Gelir uzman yardımcısı olarak çalışmaya başladı. Daha sonra 2006 yılında Devlet Personel Başkanlığı Uzman Yardımcılığı sınavını kazanarak bu kuruma geçti.

2011 yılında 6 ay süreyle ABD de Kamu Yönetimi ve Liderlik Programına katıldı.

2013 yılında İngiltere’ye giderek İnsan Kaynakları Yönetimi alanında ki yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Türkiye’ye döndükten sonra Devlet Personel Başkan danışmanı olarak görevine bir süre devam ettikten sonra şubat 2016 tarihinde Devlet Personel Başkanlığında İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı olarak atandı. Bu görevini 1 yıl sürdüren Salih Sevim 15 Şubat 2017 tarihi itibariyle Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Kamu Sermayeli Kuruluş ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

21 Ekim 2017'de ise Kamu Sermayeli Kuruluş ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcılığına atandı.

Yorumlar (0)