6 Nisan 2018 Tarihli Atama Kararları Yayımlandı

6 Nisan 2018 tarihli Resmi Gazete'de bazı bakanlıklara dair atama kararları yayımlanarak yürürlüğe girdi. Yayımlanan kararlarda, Dışişleri Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'na atamalar yapıldı. Detayları haberimizde aktarıyoruz.

MEVZUAT 06.04.2018, 08:51
6 Nisan 2018 Tarihli Atama Kararları Yayımlandı

Resmi Gazete'nin 6 Nisan tarihli ve 30383 sayılı sayısı yayımlandı. Yayımlanan Resmi Gazete'de 5 farklı bakanlığa atama kararları yayımlandı. 

Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren atama kararlarını siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

BAZI BAKANLIKLARA ATAMA KARARLARI YAYIMLANDI

Yayımlanan kararlara göre Dışişleri Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'na atamalar yapıldı.

Yayımlanan kararlara göre,

Dışişleri Bakanlığı Atama Kararı; 

Yayımlanan kararlara göre Dışişleri Bakanlığı; Bakanlık Müşavirliğine, Büyükelçi Adnan KEÇECİ, Bakanlık Müşavirliğine, Büyükelçi Salih Murat TAMER getirildi. 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Atama Kararları; 

Yayımlanan karara göre, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdür Yardımcılığına Muharrem KİRAZ atandı. 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Atama Kararları; 

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine, Müsteşar Yardımcısı Ahmet GÜLDAL atandı. 

Kültür ve Turizm Bakanlığı Atama Kararları; 

Resmi Gazete'de yer alan karara göre, Kastamonu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne, Iğdır İl Kültür Turizm Müdürü Mehmet İSHAK, Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Murat YILMAZ ve Başmüfettişliğe, Görkem KURŞUNLU KARAKUŞ'un ataması yapıldı. 

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Atama Kararları; 

Yayımlanan karara göre, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan UYGUN başka bir göreve atanmak üzere görevlerinden alındı ve bu görev için İsmail ÇAĞLAR atandı. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)