Bazı Vakıflar Bölge Müdürlüklerine Bağlı İller Değişti

Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün taşra teşkilatında bulunan Adana, Gaziantep ve Hatay bölge müdürlüklerine bağlı illerin değiştirilmesine ilişkin Bakanlar Kurulu Kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Bazı Vakıflar Bölge Müdürlüklerine Bağlı İller Değişti

Resmi Gazete'de yayımlanan Bakanlar Kurulu kararına göre; Adana, Gaziantep, Hatay Bölge müdürlüklerinde yer alan iller Adana, Mersin, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis Hatay, Osmaniye olarak yeniden düzenlendi.

Resmi Gazete'de yayımlanan karar şöyle:

Vakıflar Genel Müdürlüğünün taşra teşkilatında yer alan Adana, Gaziantep ve Hatay bölge müdürlüklerine bağlı illerin ekli cetvelde gösterildiği şekilde yeniden düzenlenmesi; Başbakan Yardımcılığının 24/1/2017 tarihli ve 2657 sayılı yazısı üzerine, 27/9/1984 tarihli ve 3046 sayılı Kanunun 17 nci maddesi ile 20/2/2008 tarihli ve 5737 sayılı Kanunun 66 ncı maddesine göre, Bakanlar Kurulu'nca 6/2/2017 tarihinde kararlaştırılmıştır

6/2/2017 TARİHLİ VE 2017/9859 SAYILI KARARNAMENİN EKİ

CETVEL

BÖLGE ADI BAĞLI İLLER
ADANA
GAZİANTEP
HATAY
Adana, Mersin
Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis Hatay, Osmaniye

KAMUPERSONELİ.NET 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE